Kaçak 52. Bölüm ile final yapıyor! İşte Ertan ve Serhat savaşında son perde!

Kaçak dizisi bu akşam 52. bölümü ile final yaparak ekrana veda ediyor. Ertan ve Serhat'ın savaşı nasıl son bulacak?

Kaçak 52. Bölüm ile final yapıyor! İşte Ertan ve Serhat savaşında son perde!

ATV’nin aksiyon dizisi Kaçak 52. bölümü ile ekrana veda ediyor. Gürkan Uygun Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden ayrılarak Kaçak dizisinde başrol almıştı. Serhat karakteri ile beğeni toplayan Uygun’un dizisi Kaçak, özellikle başlangıçta oldukça ilgi çekmişti. Kaçak final bölümü ile de Serhat’ın hikayesinin sonuna gelindi. Ertan ile Serhat’ın vahşi savaşında son sahneye geçiliyor. İşte Kaçak final bölümünden merak ettikleriniz ve diziyi internetten izleme kaynakları…

KAÇAK FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ:

Dadaylı hayatında ilk defa gerçek bir ilişki yaşama şansı yakalamışken karşılaşacağı sürprizle nasıl başa çıkacak? Tanışacağı kız onun hayatını nasıl değiştirecek? Burak, hayatına yön vermeye çalışırken yapacağı hatayla ablası Merve ve Serhat’ın evliliğini etkileyecek.Tülay gün geçtikçe Cemile’nin onu zehirlediği Bonzai’nin etkisine girmeye başlar, aklını kaybetmek üzeredir. Ertan sonunda durumu anlayıp sattığı zehrin insanlara neler yapabileceğini hayatı boyunca âşık olduğu tek kızda görmek zorunda kalır. İşin ucunda Cemile olduğunu öğrenen Ertan, onun için nasıl bir son hazırlayacak?

Ertan, Tülay’ın durumundan o kadar etkilenecektir ki yıllardır savaştığı Serhat ve ekibine ummadıkları bir fırsat sunacaktır. Kaçak final bölümünde Serhat ve ekibini bekleyen son görevde kimlerin canı yanacak? Mutluluğa yeni kavuşan Merve, Serhat’ın olmadığı bir hayata mı adım atmak zorunda kalacak? Yıllardır kendi adaletlerini ortaya koyan Serhat ve ekibi son görevde başarılı olabilecekler mi?

 

KAÇAK DİZİSİ İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Kaçak dizisini bu akşam saat 20.00’da televizyonda ATV’den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile ATV’nin canlı yayına erişebilirsiniz.

Kaçak final bölümünü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayınız

Kaçak dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Kaçak final bölümü yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız

Loading...