Kaderimin Yazıldığı Gün 15. yeni bölüm: Elif ile Kahraman otelde baş başaydı!

Kaderimin Yazıldığı Gün 15. bölümde Elif ile Kahraman aşkı tomurcuklandı. Çift, Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde otelde baş başa kalacaklar.

Kaderimin Yazıldığı Gün 15. yeni bölüm: Elif ile Kahraman otelde baş başaydı!

3 Şubat akşamı ekrana gelen Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin yeni bölümünde Defne kolye meselesini öğrendi ve adeta sinir krizi geçirerek Elif’e saldırdı. Dizinin bu haftaki bölümünde Defne – Elif arasındaki gerilim iyice arttı nitekim bu sefer Elif’in de altta kalmaya niyeti yoktu. Tabii Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin bu 15. yeni bölümünde asıl önemli olay Elif ile Kahraman’ın kar nedeniyle geceyi baş başa geçirmeleri oldu. İzleyicilerin merak beklediği Elif – Kahraman aşkı tomurcuklandı mı?

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 15. BÖLÜMDEN DETAYLAR

Şirketten gelen fatura Kahraman'ın bir kolye satın aldığını göstermektedir. Defne bu kolyenin kendisine  değilse, kime alındığını merak etmektedir.  Hedefte Elif vardır. Evine gider ve Defne kolyeyi Elif'in boynunda görür. Üzerine saldırır. Elif bunun altında kalmaz.
Bu arada Kahraman da babasına bebeğin alınmadığını söyler. Ziya bey havalara uçar.
Diğer tarafta ise, Meryem, Kadir'le yüzleşir. Yirmi yıllık bu yüzleşme çok sert olur. Meryem bu noktadan sonra ailesine yönelir. Konak Meryem'in sesiyle çınlar.

Kahraman yaptığı bir sürprizle Elif'i mutlu eder.  Ancak birkaç saatlik planladıkları kar tatili yolların kapanmasıyla uzar. Elif ve Kahraman geceyi otelde geçirmek zorunda kalırlar. İkisi için de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya Kahraman ile Elif’in arasında aşkın tomurcuklandığı bu bölümü yeniden seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Kaderimin Yazıldığı Gün 15. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...