Kaderimin Yazıldığı Gün 17. bölüm: Elif ve Kahraman’ın haberi patladı!

Elif ve Kahraman hakkında gazete çıkan haber sonrası Kaderimin Yazıldığı Gün 17. bölümde ortalık fena karıştı ve bu bölümde silah da çekildi.

Kaderimin Yazıldığı Gün 17. bölüm: Elif ve Kahraman’ın haberi patladı!

Kaderimin Yazıldığı Gün 17. bölümde 17 Şubat akşamı Elif ile Kahraman’a dair gazetede çıkan haber sonrası yaşananlara şahit olduk. Bu haber adeta bir bomba gibi patladı ve ortalık karıştı. Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde hem Yörükhan ailesi hem de Maksut ile Sultan öfkeden çıkdırdı. Taraflar adeta birbirine girdi. İşte dizinin bu haftaki bölümünden detaylar….

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİNİN 17. BÖLÜM ÖZETİ

Gazetede Elif ve Kahraman hakkında çıkan haber, Yörükhan ailesini kızdırdığı kadar Maksut ve Sultan'ı da öfkeden çılgına çevirecektir.

Sultan, hesap sormak için Yörükhan'larla yüzleşirken, diğer tarafta Kerem ve Elif arasında da aynı haber yüzünden bir tartışma yaşanacaktır. Fakat Kerem'i, Elif'le konuşmak için geldiği Celal'in evinde kötü bir sürpriz beklemektedir. Kahraman, her şeyden habersiz bir şekilde Sultan'ı yatıştırmaya, onu kızının hiçbir günahı olmadığına inandırmaya çalışırken, Elif, Kerem'i kurtarmak için Maksut'u yaralar. Bu durumu öğrenen Sultan, her ne kadar kızı için endişelense de onu karnındaki bebeğiyle kabullenmeyi bir türlü gururuna yedirememektedir.

Bütün bunlar olurken bebeğin yaşadığını öğrenen Defne evi terk eder. Kahraman'sa, oğlunu zehirlemek istemesinden dolayı Defne'ye karşı tepkilidir.

Kahraman, Elif'in başına gelenlerden sonra onu korumak için Zekeriyaköy'deki evlerine götürür. Maksut'un onu bulamayacağını düşünürlerken Kerem ve Maksut'un yolları bu evde bir kez daha kesişecek, bu sefer Maksut, Kerem'e silah doğrultacaktır. Elif'in gözü önünde bir kere daha küçük düşmek istemeyen Kerem, Maksut'a karşı geri adım atmaz. Kerem'in söyledikleri karşısında öfkelenen Maksut, silahını ateşler. Fakat silahtan çıkan mermi bambaşka birine isabet edecektir.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya Elif ile Kahraman skandal bir haberin çıktığı bu bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Kaderimin Yazıldığı Gün 17. bölümü yayın saatinden sonra izlemek için tıklayınız

Loading...