Sözcü Plus Giriş

Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm: Kahraman umudunu yitirmedi! (31. bölüm)

Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm Kahraman için umudun yeşerdiği bölüm oldu. Kahraman Kaderimin Yazıldığı Gün son bölümde Elif'i bulabildi mi?

Güncellenme: 10:34, 27/05/2015
Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm: Kahraman umudunu yitirmedi! (31. bölüm)

Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm Kahraman için çok zor geçti. Dizinin bu 31. bölümünde herkes Elif’in öldüğünü düşünüyordu ama Kahraman umudunu kesmedi ve Elif ile ilgili bir ipucu bulmak için dedektif tuttu. Dedektif, Kaderimin Yazıldığı Gün son bölümde Kahraman’a bir müjde verecekti ama ikisini de beklenmedik bir gelişme bekliyordu.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 31. BÖLÜMDE OLANLAR

Elif hayata döndü. fakat gözlerini açtığında olanlara inanamaz. Maksut'a esir düşmüştür. Konak'ta bütün aile Elif'in ölümünü kabul etmişken, Kahraman hala karısının bir yerlerde nefes aldığından emindi. Bir dedektif tutmaya karar verdi.

Elif'in yokluğunu fırsat bilen Defne ise adeta konağa demir attı. Hatta Toprak'ı da kimseye bırakmaya niyeti yoktu. Bu arada Maksut'un izini bulan Kahraman ondan hesap sordu ama bir şey öğrenemedi.

Kızının öldüğünü sanan Sultan'ın ise tek dayanağı torunuudu. Ne var ki Kıymet onun konağa adım atmasını bile istemiyordu. Defne'nin kurnazca bir planıyla da, Ziya dahi Sultanlara cephe aldı ve Sultanlar için yol gözüktü. Sultan torununun ve Nazlı'nın da zarar görmemesi için Hatay'a gitmeye karar verdi. Nazlı bunu bir türlü hazmedemedi ve çok önemli bir karar alır. Ne var ki bu kararın sonunun felaket olacağından haberi yoktu.

Bu arada Kahraman'ın tuttuğu dedektif sağlam bir iz buldu. Elif kazada aldığı darbe nedeniyle yürüyememekteydi. Maksut onu yurt dışına götürmeye karar verdi. Bu sırada dedektif Maksut'un izine ulaştı. Kahraman'la buluşmaya karar verdiler ama beklenmedik bir gelişme oldu.