Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm: Kahraman ve Elif gece baş başaydı!

Elif ile Kahraman için artık her şeyin değiştiği Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm ekrana geldi. Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm internetten izlenebilir.

Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm: Kahraman ve Elif gece baş başaydı!

Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm izleyicilerin uzun süredir beklediği anlara sahne oldu. Kahraman ile Elif arasında aşkın ilk tomurcukları yeşerdi. Peki bu aşamaya nasıl gelindi? Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm aslında Defne ile Elif arasındaki kriz ile başladı. Defne şirketten gelen bir fatura gördü. Söz konusu faturada bir kolye satın alındığı yazıyordu. Tabii Defne, Kahraman’dan bir kolye almadığı için hemen şüphelendi. İlk aklına gelen de Elif oldu. Dizinin bu 15. bölümünde Defne, şüphesini doğrulamak için Elif’in evine gitti ve kolyeyi onun koynunda gördü. Bu da Defne’yi çileden çıkardı. Ancak bu sefer Elif de alt kalmayı reddedince ikisinin çatışması şiddetli oldu.

Kahraman Kaderimin Yazıldığı Gün son bölümde Elif'e güzel bir sürpriz yaptı. Birkaç saatliğine ufak bir kar tatili yapmayı planlamışlardı ama kar yolları kapatınca bu ufak tatil başka bir şeye dönüştü. Kahraman ile Elif geceyi otelde baş başa geçirdiler. İkisi için de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya Kahraman ile Elif’in arasında aşkın tomurcuklandığı bu bölümü yeniden seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Kaderimin Yazıldığı Gün 15. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...