Defterimi imzalar mısınız?

Çekimleri Marmaris’te süren “Sevdam Alabora” dizisinin yakışıklısı Kadir Doğulu’ya sette hayranlarından sürpriz.

Defterimi imzalar mısınız?

Çekim alanına gelen minik hayranları Kadir Doğulu'dan imza alabilmek ve fotoğraf çektirebilmek için birbirleriyle yarıştı. Kadir Doğulu, Elçin Sangu ve Mustafa Avkıran'nın başrollerini paylaştığı ‘Sevdam Alabora'nın çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Bazı sahnelerin çekimleri için Sevdam Alabora dizisinin oyuncuları kısa süreliğine Marmaris'e geldiler.

OKUL DEFTERİNE İMZA İSTEDİLER

İlker Kızmaz, Gökçe Yanardağ, Başak Parlak, Ayberk Pekcan, Sacide Taşaner, Zeynep Kumral, Mutlu Güney, Aydan Burhan, Şebnem Doğruer gibi birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı Sevdam Alabora'nın çekimlerinin Marmaris de gerçekleştiğini duyan Kadir Doğulu'nun minik hayranları setin çevresinde adeta sevgi kalkanı oluşturdu. Çekimlere ara verildiği sırada, Kadir Doğulu'nun minik hayranları bir anda etrafını sardı.

Minikler, ellerinde okul defterleriyle Doğulu'dan imza alabilmek ve fotoğraf çektirebilmek için minikler, birbirleriyle yarıştılar. Küçük hayranlarına hayli sıcak davranan Kadir Doğulu, hiç birinin isteğini geri çevirmedi. Onlarla sohbet etti, hatta bir ara minik bir hayranını da kucağına alarak O'nunla fotoğraf çektirdi.

Loading...