Sözcü Plus Giriş

Kalbim Ege’de Kaldı 1. bölüm yayımlandı!

Başrollerinde Alper Saldıran ve Oya Unustası'nın yer aldığı Kalbim Ege'de Kaldı dizisi dün akşam 1. bölümü ile ekrana merhaba dedi.

07:39 -
Kalbim Ege’de Kaldı 1. bölüm yayımlandı!

Kanal D’nin yaz dönemi dizilerinden Kalbim Ege’de Kaldı 24 Haziran akşamı 20.00’da ilk bölümü ile ekrana geldi. Kalbim Ege’de Kaldı dizisi iki zıt karakterin aşk hikayesini konu alıyor. Bir tarafta erkek Fatma Zeliş, diğer tarafta ise kadınların gözbebeği Mustafa’nın yolları İstanbul’da kesişiyor. Iraz Nene'den gelen acıklı mektup ikisinin de hayatını kökten değiştirecek.

KALBİM EGE’DE KALDI DİZİSİNİN KONUSU

Zeliş ve Mustafa birbirine tamamen zıt iki kutup olsa da çok önemli bir ortak noktaları vardır, o da Iraz Nene'dir. Iraz Nene, 1970 Yılı Gediz Depremi'nde iki tane kız çocuk evlat edinir. Kızları büyüyünce iki delikanlı ile evlendirir. Ancak iki bacanak, günün birinde birbirlerine düşman olurlar. Nedeni ise paradır. Iraz Nene'nin bu düşmanlığa son verecek bir fikri vardır; bu, iki düşman ailenin çocukları olan Zeliş ve Mustafa'nın evlenmesidir. Iraz Nene, böylece tüm mirasını da Zeliş ve Mustafa'ya bırakacaktır. Formalite evliliği yapan Zeliş ve Mustafa, başlarda boşanmak için ellerinden geleni yapsalar da zaman geçtikçe ikili arasında başlayan aşk, her şeyin gidişatını bir anda değiştirecektir.

Oyuncular: Alper Saldıran (Mustafa), Oya Unustası (Zeliş), Eren Hacısalihoğlu (Yaman), Celile Toyon (Iraz Nene), Şerif Erol (Osman Gıpgıp), Aslı Omağ (Hatice Gıpgıp), Şebnem Doğruer (Emine Kürük), Serhat Özcan (Ali Kürük), Süha Çağrıcı (Hakan Gıpgıp), Nehir Akkoç (Meryem Gıpgıp), Lemi Filozof (Cabbar Gıpgıp), Neşem Akhan (Halide Gıpgıp), Yeliz Akkaya (Fatmanaz Kürük), Selin İleri (Elifsu Kürük), Özge Sarıtaş (Naile), Leyla Göksün(Filiz), Onur Özaydın (Erdinç), Ceylin Yüksek (Gülüş), Yağız Yeşiltepe (Rıza), Atilla Karagöz (Muhtar), Deniz Yağcı (Kahveci Mahmuh), Yiğit Pembe (Memoş), Yiğit Gültekin (Çaycı)

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more