Sözcü Plus Giriş

Kaldır eteğini bakacağım

Türkiye’nin tek moda ödülleri olan “4.Fashion TV Moda Ödülleri”, “Fashion TV Eye Wear” ana sponsorluğunda sahiplerini buldu.

Güncellenme: 15:20, 15/05/2015
Kaldır eteğini bakacağım

Gecenin yıldızı Hande Yener ve Serdar Ortaç ile eşi Chloe oldu. Serdar Ortaç ve eşi Chloe aşrı ayrı ödüle layık görüldüler. Serdar Ortaç Yılın En İyi Giyinen Pop Müzik Erkek Sanatçısı seçilirken, eşi Chloe ise Yılın En İyi Giyinen Mankeni ödülünü aldı. Giydiği yüksek topuklu ayakkabılar ile eşi Serdar'a fark atan Chloe için Ortaç ” Kaldır eteğini bakacağım kaç santim topuklu ayakkabı giydin seninle konuşurken boynum ağrıdı ” diyerek gülmeye başladılar.

Serdar Ortaç gece boyunca eşi Chloe’nin özel fotoğrafçılığını yaparak devamlı fotoğraflarını çekti. Serdar Ortaç ödülünü alırken “Ben çoğunlukla eşofman giyiyorum. Özel hayatımda rahat bir tarzım var. Ama sahnede sevgili eşimin de desteği ile en şık olmaya çalışıyorum' dedi.

Chloe ve Wilma Elles'in ödül töreni öncesi hamilelik sohbetleri de görülmeye değendi. İkiz bebek bekleyen Wilma Elles yakın arkadaşı Chloe'ya “Sen de bu keyfi en kısa zamanda yaşamalısın” dedi.