Sözcü Plus Giriş

Kara Ekmek son bölüm izle: Aslan, Asiye’yi köşeye sıkıştırdı! (Kara Ekmek 27.bölüm fragmanı çıktı)

Kara Ekmek son bölüm ve Kara Ekmek 27. yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Asiye'nin Çetin'in kalbini kırmak zorunda kaldığı son bölüm vidoesu haberimizdedir.

Güncellenme: 10:12, 10/10/2015
Kara Ekmek son bölüm izle: Aslan, Asiye’yi köşeye sıkıştırdı! (Kara Ekmek 27.bölüm fragmanı çıktı)

Kara Ekmek dizisinin bu haftaki bölümünde Aslan, Asiye’yi iyice köşeye sıkıştırdı ve oğlunu görmek istiyorsa Çetin’i terk etmesini söyledi. Asiye de Kara Ekmek son bölümde Çetin’in kalbini çok kötü bir şekilde kırmak zorunda kaldı. İşte Kara Ekmek son bölüm ile ilgili detaylar ve önümüzdeki hafta dizide neler olacağına dair ipuçları…

KARA EKMEK 26. BÖLÜMDE OLANLARIN ÖZETİ:

Salim’in beyin kanaması geçirmesiyle dünyası başına yıkılan Asiye, Aslan’ın yeni oyunuyla yüz yüze geldi. Babasının yanında olmak bir yana şimdi sevdiği her şeyden uzaklaşma vakti gelmişti. Çünkü Asiye ilk kez bebeğini kucaklamaya bir adım kadar yakındı.
Asiye’nin babasıyla görüştüğünü öğrenmesi Mine için ablasıyla bağların iyice kopmasına sebep olurken, Mine’yi Taylan’a biraz daha yaklaştı.

Fatma ve Beyaz kendilerini günlerdir izleyen adamların farkına vardılar. Kaçmaya karar verdiklerinde ise artık çok geçti ve Fatma bebeğini sonsuza kadar kaybetme ihtimaliyle karşı karşıya geldi. Artık hiçbir sırrı gizli değildi ve kaçmaya çalıştığı her şey şimdi tam önünde durmaktaydı.

Foto: ATV, Kara Ekmek 26. bölüm

Asiye’nin Aslan için kendisini terk etmesiyle yıkılan Çetin, Aslan’ın oyununu bozmaya karar ver. Semra’ya giden Çetin, Aslan’ı sormak isterken hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kaldı. Şimdi hesaplaşması gereken başka biri vardı. Dayısı Taylan…

KARA EKMEK 27. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kara Ekmek 27. bölümde neler olacak? Kara Ekmek yeni bölüm fragmanı Çetin’in adeta yıkılacağı ve Aslan’ın ölşümle pençeleştiği, 16 Ekim’de yayımlanacak bölümden ipuçları veriyor.