Kara Ekmek yeni bölümde neler olacak? İşte 4.bölüm fragmanı

Kara Ekmek yeni bölüm fragmanı yayımlandı ve diziden ilk ipuçları paylaşıldı. Kara EKmek 4. bölümde Asiye, Taylan'a göz koyacak.

Kara Ekmek yeni bölümde neler olacak? İşte 4.bölüm fragmanı

Kara Ekmek dizisinin yeni bölümü yani 4. bölümden ipuçları veren fragman yayımlandı. Henüz özeti yayımlanmadığı için yeni bölümden detaylar için şu an sadece Kara Ekmek 4. bölüm fragmanına bakmamız gerekiyor. Dizinin yeni bölümünün merkezinde Asiye olacağa benziyor. Belli ki bu bölümde Asiye, Çetin’in dayısın Taylan’a göz koyacak. Fragmanın son kısmında Asiye’nin ağzından “Evli olmasa var ya kesin aşık olurum ben buna.” cümlesi duyuluyor. Ondan hemen önce de Asiye kendi kendine “En iyi adamları hem cadılar kapıyor” dediğini duyuyoruz. Belli ki buradaki adam Taylan, cadı da Hale oluyor!

ATV’nin yeni dizisi Kara Ekmek’de bu hafta Asiye, Hale’yi şüphelendirecek. Asiye, Selen ile Çetin’in fotoğraflarını alelacele çöpe atacak ama Hale onu görecek ve Asiye’nin neler çevirdiğini araştırmaya başlayacak. Taylan, Hale’ye kızın açığını aramakla uğraşma dese de Hale bu işin peşini bırakacağa benzemiyor. İşte Kara Ekmek 4. bölüm fragmanı…

Loading...