Reklamsız Sözcü

Kara Para Aşk

‘Kara Para Aşk’ dizisiyle Ortadoğu’da çok popüler oldukları için İstanbul’a gelen Arap turistler eve akın etmiş; evi, Feryal Gülman’dan ünlü olmuştu.

android-time 09:16
Kara Para Aşk
‘Kara Para Aşk’ dizisiyle Ortadoğu’da çok popüler oldukları için İstanbul’a gelen Arap turistler eve akın etmiş; evi, Feryal Gülman’dan ünlü olmuştu.

Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek, ‘Kara Para Aşk' dizisiyle Ortadoğu'da çok popüler oldukları için İstanbul'a gelen Arap turistler eve akın etmiş; evi, Feryal Gülman'dan ünlü olmuştu.Daha önce ‘Kara Para Aşk' dizisine yalısını günlük 10 bin Dolar'a kiraya veren Feryal Gülman, eşi Kemal Gülman'dan tazminat alamadan boşanmasının ardından yalısını Özkan-Gülçin Derindere çiftine 52 bin Dolar'a kiraya verdi. Yalıda tadilat başladı.

TAZMiNAT ALAMADI

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in oynadığı ‘Kara Para Aşk' dizisinin kiraladığı Feryal Gülman'ın Bebek'teki yalısı, yeni kiracıları için hazırlanıyor. Eşi Kemal Gülman'dan tazminat alamadan boşanan işkadını, Bebek'te yaşadığı Boğaz manzaralı 50 milyon TL değerindeki yalısını aylık 52 bin Dolar'a Derindere Grubu'nun patronu işadamı Özkan Derindere ve eşi Gülçin Derindere'ye kiraya verdi.

EVi YENiLiYORLAR

Aldatıldığı iddiasıyla iki yıl önce açtığı boşanma davası sonuçlanan Feryal Gülman, istediği 200 milyon liralık tazminatın mahkeme tarafından reddedilmesiyle büyük şok yaşadı. Mahkeme kararından önce Gülman'ın yalıdan ayrılarak Tarabya'ya taşındığı öğrenildi. Tapusu oğlu Aslan Gülman'la Feryal Gülman'ın üstüne olan 600 metrekarelik yalının yeni kiracıları taşınmadan önce tadilata başladı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more