Kara Para Aşk 34. bölüm: İpek’in oğlunun babası Ömer mi?

Kara Para Aşk 34. yeni bölümde Ömer ve ekip İpek ile oğlunu kurtarmak için harekete geçerken Elif, İpek'in oğlunun Ömer'den olup olmadığını araştırdı.

Kara Para Aşk 34. bölüm: İpek’in oğlunun babası Ömer mi?

Kara Para Aşk 34. yeni bölümde Nevzat’ın oyununa gelen İpek tehlikedeydi ve Elif her şeye rağmen kendini de tehlikeye atarak onu kurtardı. İpek, oğlu üzerinden tehdit edildiği için ihanet etmişti ki Ömer, ekibi organize ederek İpek ve oğlunu düştükleri kıskaçtan kurtarmak için harekete geçti. Bu arada Kara Para Aşk yeni bölümde Elif’in içine bir kurt düştü. İpek’in oğlunun babası Ömer olabilir miydi? İpek bunu araştırırken sürpriz bir isimden yardım istedi. İşte dizinin bu haftaki bölümünden merak ettikleriniz ve Kara Para Aşk 34. bölüm videosu…

KARA PARA AŞK 34. BÖLÜM ÖZETİ:

İpek’le Nevzat’ı yakalayan Elif şoke olmuştur. Üstelik Nevzat, İpek’e oyun oynamış ve oğlunu getirmemiştir. İpek’i öldürmek üzeredir. Elif her şeye rağmen hayatını tehlikeye atarak Kara Para Aşk 34. bölümde İpek’i kurtarmayı başarır. Bütün ekip İpek’in oğluyla tehdit edildiğini ve bu yüzden ihanet etmek zorunda kaldığını öğrenir. Artık ele geçirmeleri gereken bir delil ve kurtarmak zorunda oldukları bir çocuk vardır.

Ömer herkesi organize eder ve işe koyulurlar. Ömer delili bulup İpek’in oğlunu kurtarmayı başarabilecek midir? Nilüfer ve Metin’in buluşmasını izlemek için bekleyen Ömer ani bir telefonla Nilüfer’in yanından ayrılmak zorunda kalacaktır. Giderken Nilüfer’e planların değiştiğini söyler ve eve gitmesi için onu bir taksiye bindirir. Nilüfer Metin’i oyuna getirmeyi her şeyden çok istemektedir ama Ömer ona yine mani olmuştur. Bu sırada Metin de onun için büyük bir sürpriz hazırlamıştır.

Bütün bunlar olurken Elif ve Ömer’i ayırmakta kararlı olan Nedret de boş durmaz. Kara Para Aşk yeni bölümde İpek’in oğlunun Ömer’den olup olmadığını öğrenmek için araştırma yapar. Çocuk için bir babalık testi yapıldığını tespit eder ama sonuçlara bir türlü ulaşamaz. Hüseyin’den yardım ister.

İNTERNETTEN KARA PARA AŞK İZLEME KAYNAKLARI

Kara Para Aşk dizisinin 34. bölümünün TV yayınını kaçırdıysanız veya Ömer’in Elif’e “Hayatımdaki tek güzel şey sensin.” dediği bu bölümü bir kez daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki video ile dizinin tamamını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Loading...