Sözcü Plus Giriş

Kara Para Aşk 51. bölüm bu akşam 21.15’te ekrana gelecek. Dizinin bu haftaki bölümünde Elif özgürlüğüne ve aşıklar birbirlerine kavuşuyor. Kara Para Aşk yeni bölümde Ömer ile Elif’in ikinci baharı başlayacak. Bu arada ölümden dönen Tayyar ise Hüseyin’in işini bitirmekte kararlı. Hüseyin için hapishane de güvenli değil. İşte Kara Para Aşk dizisinin bu akşamki bölümünden detaylar…

KARA PARA AŞK 51. BÖLÜM ÖZETİ

Ömer, Hüseyin’i mahkemeye çıkarmayı başarmıştır. Elif’e kumpas kurulduğunu anlatan Hüseyin’in ifadesinden sonra Elif özgürlüğüne kavuşmuştur. Elif ve Ömer çok mutludur ikinci baharları başlamıştır hasret kaldıkları günlerin acısını çıkarmak için her şeyi unutup baş başa vakit geçirmeye karar verirler. İki sevgilinin mutlu anları Nilüfer’in kayıp olduğu haberiyle son bulur. Elif ve Ömer hayatından endişe ettikleri Nilüfer’i bulmak zorundadır.

Tayyar bir kez daha ölümden dönmüş, Hüseyin ve Metin hapse girmiştir. Oğlunun kendisini öldürmek için Hüseyin’le iş birliği yaptığından emin olan Tayyar büyük bir intikam planı içindedir. Hem Metin’in canını yakacak hem de onun elinde olan ve hapse girmesine neden olacak belgeleri alacaktır. Bunun için Metin’i en zayıf noktasında vurmaya karar vermiştir ve Nilüfer için akıl almaz bir oyun hazırlamıştır.

Nedret’in peşinde olan İpek, Aslı’nın yardımıyla telefonlarını dinlemeye başlar. Nedret’i yakalamaya çok yaklaşmıştır. Filiz’in karşısına çıkıp onunla konuşmak istediğini söyler. Nedret’in annesi olduğu gerçeğini ona açıklayacaktır. Son anda her şeyi fark eden Nedret, İpek’i durdurmaya karar vermiştir. Bu uğurda onu öldürmeyi bile göze almıştır.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more