Kara Para Aşk son bölüm: Ömer, eski sevgilisi Elif’in yardımına koştu!

Kara Para Aşk son bölümde Ömer eski sevgilisini düştüğü zor durumdan kurtarmaya çalıştı. Ayrıca 34. bölümde Elif, Ömer'le ilgili bir kuşkusunun peşine düştü

Kara Para Aşk son bölüm: Ömer, eski sevgilisi Elif’in yardımına koştu!

Kara Para Aşk son bölüm daha çok Ömer çevresinde şekillendi diyebiliriz. Dizinin bu haftaki bölümünde (4 Şubat) Ömer eski sevgilisinin yardımına koştu ve bu arada da Elif’e güven vermeye çalıştı. Çünkü Elif’in bazı şüpheleri vardı ve Kara Para Aşk son bölümde Ömer’in geçmişini deşti. Hatta bunun için süpriz birinden yardım aldı. Peki bu gelişmeler nasıl oldu?

Dizinin son bölümünde  Elif, İpek ile Nevzat’ı gördü ve tabii çok şaşırdı. Yine de İpek’in hayatı tehlikeye girdiğinde Elif, kendi canını ortaya koyarak ona yardım etti. Bunun üzerine İpek ile ilgili gerçek ortaya çıktı. İpek, çocuğunun hayatı tehdit edildiği için ihanet etmek zorunda kalmış. Bunu öğrenen Ömer Kara Para Aşk dizisinin 34. bölümünde eski sevgilisi için adeta seferberlik ilan etti. İpek’in oğlunu kurtarmak için Ömer herkesi organize etti.

Nilüfer ve Metin’in buluşmasını izlemek için bekleyen Ömer ani bir telefonla Nilüfer’in yanından ayrılmak zorunda kaldı. Giderken Nilüfer’e planların değiştiğini söyledi ve eve gitmesi için onu bir taksiye bindirdi. Nilüfer Metin’i oyuna getirmeyi her şeyden çok istiyordu ama Ömer ona mani oldu. Bu sırada Metin de onun için büyük bir sürpriz hazırlamıştı.

Kara Para Aşk son bölümde Elif’in içine bir de kurt düştü. Elif İpek’in oğlunun Ömer’den olup olmadığını öğrenmek için kolları sıvadı. Çocuk için bir babalık testi yapıldığını keşfetti ama sonuçlara ulaşamadı. O da bunun üzerine Hüseyin’den yardım istedi.

İNTERNETTEN KARA PARA AŞK İZLEME KAYNAKLARI

Kara Para Aşk dizisinin 34. bölümünün TV yayınını kaçırdıysanız veya Ömer’in Elif’e “Hayatımdaki tek güzel şey sensin.” dediği bu bölümü bir kez daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki video ile dizinin tamamını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.