Sözcü Plus Giriş

Karadayı 103. bölüm fragmanı: Doktor Feride’ye ne diyecek?

Karadayı 103. bölüm fragmanı yayımlandı ve yeni bölümde doktor Feride'ye çok önemli bir şey söyleyecek! Yoksa Feride bebeğini kayıp mı edecek?

Güncellenme: 14:39, 20/03/2015
Karadayı 103. bölüm fragmanı: Doktor Feride’ye ne diyecek?

Karadayı dizisinin yeni bölüm fragmanı (103) çıktı. Karadayı 103. bölüm fragmanı gösteriyor ki bu haftaki bölümde iki kritik gelişme olacak. Fragmanda doktor Feride’nin kan testinin sonuçlarının geldiğini ona önemli bir şey söyleceği belirtiyor. Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz hafta doktor, Feride’ye bebeğini kaybettiğini sötlemişti! Karadayı 103. bölümde doktorun söyleyeceği bu önemli şey ne olabilir?

Fragmanı izleyenlerin öne sürdüğü iki olasılık bulunuyor. Biri doktorun hata yaptığı ve bebeğin yaşadığı diğeri ise Feride’nin aslında ikizlere hamile olduğu, birini kaybettiği ama diğerinin yaşadığı. Bakalım doktor ne diyecek?

Karadayı dizisinin yeni bölümünde Mehmet Saim Feride’yle ilgili olarak  bir hamle yapacak. Fragmanda Mehmet Saim kimliği açık edilmeyen birine Feride’yle onun evlenmesini istediğini söylüyor. Peki bu damat adayı kim? İşte Karadayı 103 bölüm fragmanı…