Sözcü Plus Giriş

Karadayı 103. yeni bölümde Doktor’dan Feride’ye kritik haber!

Karadayı 103. bölümde doktırundan bebeğini kaybeden Feride'ye çok önemli bir haber var? İşte Karadayı yeni bölümden detaylar...

Güncellenme: 14:48, 23/03/2015
Karadayı 103. yeni bölümde Doktor’dan Feride’ye kritik haber!

Karadayı dizisinin yeni bölümü 23 Mart Pazartesi akşamı ekrana geliyor. Peki Karadayı 103. bölümde neler olacak? Dizinin bu haftaki bölümünde Mehmet Saim’in gerçek yüzüyle tanışan Mahir bunu doğrulamak için Turgut ile yüzleşecek. Yoksa Turgut ve Mahir ortaklık mı yapacak? Bu arada doktoru Feride’ye önemli bir bilgi verecek ve Feride için her şey değişecek.

KARADAYI DİZİSİNİN 103. BÖLÜM ÖZETİ

Beyefendinin Mehmet Saim olduğunu anlayan Mahir alt üst olmuştur. Sevdasının babası hayatını mahveden, annesini, küçük Nazif’i elinden alan kişidir. Mehmet Saim’in beyefendi olduğuna emin olmak ister. Turgut’a gider ve ona sorar.

Bütün bunlar olurken Mehmet Saim, Mahir’den bir türlü koparamadığı Feride’yi evlendirmeye karar vermiştir. Böylece Mahir defteri Feride için sonsuza kadar kapanacaktır. Feride’den gizli bir nikah tertip eder.

Hastanede tedavisi süren Feride bebeğini kaybettiği için acı içindedir. Çok üzgündür. Aniden muayeneye alınır. Feride’nin bu muayeneden sonra dünyası değişecektir.

Evde Necdet ve bebeğine bakmak zorunda kalan Ayten zor durumdadır. Plak satışlarının da çok iyi gittiğini öğrenmiştir. İçinde bulunduğu durumdan kurtulmak, bıraktığı yerden hayatına devam etmek için Süeda’yı bulmak zorundadır.

Karadayı 103. Bölüm 2. Fragmanı

Karadayı 103. bölüm fragmanı