Sözcü Plus Giriş

Karadayı 109. bölümde polisler Mehmet Saim’in kapısına dayanacak!

Karadayı yeni bölüm Mehmet Saim ile Feride'nin yüzleşmesine sahne olacak! İşte Karadayı 109. bölüm fragmanı özeti...

Güncellenme: 16:45, 03/05/2015
Karadayı 109. bölümde polisler Mehmet Saim’in kapısına dayanacak!

Karadayı dizisinin bu haftaki bölümünde Mehmet Saim için işler ters yüz olacak. Feride’nin Karadayı son bölümde elde ettiği parmak izi incelendikten sonra polisler Mehmet Saim’in kapısına daynacak ki beyefendi kaçmak için harekete geçecek. Ancak karşısında kızı Feride’yi bulacak. Karadayı 109. bölüme Feride ile Mehmet Saim’in yüzleşmesi damga vuracak! İşte dizinin yeni bölümünden detaylar…

KARADAYI 109. BÖLÜM ÖZETİ

Mehmet Saim’in Feride’ye zarar vermesinden endişelenen Mahir, Mehmet Saim tutuklanıp hapse atılıncaya kadar teslim olmayacaktır. Bir gölge gibi Feride’yi izleyip onu koruyacaktır. Bu sırada Feride’nin kendisinden bir şeyler sakladığını da düşünmektedir. Feride’ye sorar ama istediği cevabı bir türlü alamaz. Feride hala hamile olduğunu Mahir’den saklamaktadır. Suna’nın ağzından kaçırdıkları Yasin’in de şüphelenmesine neden olmuştur.

Başsavcı elindeki delilleri büyük bir gizlilikle parmak izi tespitine gönderir. Başsavcı aynı gizlilikle Ankara’ya gider ve gerekli işlemlerin yapılmasını sağlar. Mehmet Saim için rüzgar tersten esmeye başlamıştır. Hakkında tutuklama kararının çıktığını duyan Mehmet Saim şoke olur. Polisler kapısına dayanmak üzerdir. Kaçmaya karar verir. Aynı anda eve gelen Feride ile yüzleşir.

Orhan, Nilay’ın kaçırıldığını öğrendiği anda Seyis’in kapısına dayanır. Seyis’e hesap sorarken işlerin hiç de düşündüğü gibi olmadığını anlar. Bu sırada Turgut mıntıkaları ele geçirmek için Dalyan üzerinden gözdağı vermek istemektedir. Dalyan’ı büyük bir tehlike beklemektedir.