Karadayı 97.bölüm: Mahir Turgut çatışmasında neler oldu?

Karadayı yeni bölümde Mahir Turgut çatışması şiddetlendi. Karadayı yeni bölümde Turgut'un planını öğrendik ve final sahnesinde Mahir öfkeden çıldırdı.

Karadayı 97.bölüm: Mahir Turgut çatışmasında neler oldu?

Dalya demesine sadece 3 bölüm kalan Karadayı dizisi dizinin ilgi çeken kötü karakterlerinden Turgut’un dönüşü ile yeni bir heyecan yakaladı. Turgut’un gayet rahat bir şekilde ortalıkta dolanması tabii Mahir’i çileden çıkarttı. Öyle ki Mahir, elinde silahla Turgut’un kapasına daydı. Mahir dizinin bu haftaki bölümünde Turgut’a işkence yaptı ama Turgut’un bir planı vardı. Mahir babasının kaçırıldığını öğrendiğinde öfkeden çıldırdı!..

KARADAYI 97.BÖLÜM ÖZETİ:

Turgut’un elini kolunu sallayarak çıkması Mahir’in kanına dokunmuştur. Kuralına uygun bir şekilde gerçekleri ispatlayamayacağına emin olmuştur. Feride’nin uyarılarını dinlemeye ne sabrı ne de gücü kalmıştır. Ne olursa olsun Turgut’a gerçekleri itiraf ettirmeye kararlıdır. Elinde silahla Turgut’un kapısına dayanır.

Turgut, Mahir’i çok iyi tanımaktadır ve bir adım önde olmak için ince bir plan yapmıştır. Belgin de ona yardım edecektir. Turgut ve Belgin planlarını gerçekleştirebilecek midir? Mahir’i her taraftan sıkıştırıp can evinden vurmaya kararlı olan Turgut’un başka bir planı daha vardır. Belgin’in Kütük Nail’i ikna etmesini sağlamıştır. Nail Nazif’le ilgili planlarını gerçekleştirebilecek midir?

Seyis’e hayır diyen İlknur çok kötüdür. Songül ablasının halini görünce nedenini öğrenmek için ablasını zorlar. İlknur babası ve abisini çiğneyip bir kabadayı ile evlenemeyeceğini kız kardeşine anlatır. Acı içindedir. Çünkü Seyis’e aşıktır. Songül itiraz eder. Ne olursa olsun aşkının peşinden koşmasını ister. Songül İlknur’u ikna edebilecek midir?

 

İNTERNETTEN KARADAYI İZLEME KAYNAKLARI

Karadayı dizisinin 97. bölümünün TV yayını kaçırdıysanız veya Mahir’in Turgut’a işkence ettiği bu bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdak video ile dizinin tamımını seyredebilirsiniz.

Loading...