Karadayı 98. bölümde bu sefer babası için suç işlemeye zorlandı!

Cinayet işleyerek suç eşiği geçen Mahir, Karadayı 98. bölümde babasını kurtarmak için bir suç işlemeye zorlandı. Karadayı son bölümde Mahir ne yaptı?

Karadayı 98. bölümde bu sefer babası için suç işlemeye zorlandı!

Karadayı 98. bölümde Mahir köşeye köşeye sıkıştı ve babası için suç işlemeye zorlandı. Hatırlanacağı gibi daha önce Mahir intikam duygusuna yenik düşmüş; cinayet işleyerek suç eşiğini aşmış ve karanlık tarafa giden yönde bir adım atmıştı. Karadayı son bölümde Mahir babasını kurtarmak için hareket geçti ama kendisine dayatılan kaderden başka bir planı vardı.

Bu arada Feride ise Turgut’un amacını bulmak için araştırma yaptı ve ona hesap sordu. İşte reyting listesinden Paramparça dizisine kaybettiği zirveyi geri almaya çalışan Karadayı dizisinin bu haftaki bölümünden detaylar…

KARADAYI DİZİSİNİN 98. BÖLÜM ÖZETİ

Feride Mehmet Saim'e Turgut'un söylediklerinden bahsedince Mehmet Saim çok öfkelenir ve kesinlikle Turgut'tan uzak durmasını tembih eder. Babasının Turgut'tan çekindiğini fark eden Feride şaşkına döner.

Nazif, Nail'in verdiği sözü tutmayacağından emindir. Ona göre Nail oğlunu alsa bile kendisini ve Mahir'i öldürecektir. Nail'den kendisini öldürmesini ve Mahir'in peşini bırakmasını ister.

Turgut Feride'ye devlet için çalıştığını onu yakalamak için boşuna uğraştığını anlatır. Bütün bunlar olurken Feride Turgut'un amacının ne olduğunu öğrenmek için evine gider. Turgut'a hesap sorar.

Mahir demir parmaklıklar arkasında babasının kaçırıldığını öğrenmiştir ve çılgına dönmüştür. Kaçmayı bile göze almıştır. Bu sırada gelen haberle şaşkına döner. Nail hapisteki oğlunu kaçırıp getirmesine karşılık Nazif'i Mahir'e verecektir. Mahir, babası için, gerçek bir suçluyu adaletten kaçırıp, suç işlemek zorundadır.

Turgut ondan şikayetçi olmamıştır. Mahir çıkar çıkmaz Nail'in peşine düşer ve kabadayıların yakasına yapışır. Seyis ve Sosyete durumdan haberdar olmadıklarını anlatırken Nail'den haber gelir.

İNTERNETTEN KARADAYI İZLEME KAYNAKLARI

Karadayı dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya Mahir’in babasını kurtarmak için çırpındığı bu bölümü yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki video ile dizinin tamamını seyrebilirsiniz.

Loading...