Sözcü Plus Giriş

Karadayı son bölüm: Mahir ile Feride evlendi! (111. bölüm)

Karadayı son bölüm Feride ile Mahir evliliğine sahne oldu! İşte Karadayı 11. bölüm videosu ve detaylar...

Güncellenme: 10:57, 19/05/2015
Karadayı son bölüm: Mahir ile Feride evlendi! (111. bölüm)

Karadayı dizisinin son bölümü Feride ve Mahir için güzel bir mola oldu. Bu bölümde aşıklar yaşanan her şeye rağmen evlenmeyi başardılar ve kısa bir süre de olsa baş başa huzurlu vakit geçirebildiler. Tabii ta ki Mehmet Saim’in kaçtığı haberini alana kadar! Karadayı son bölüm Mehmet Saim içinse oldukça zorlu geçti. Turgut’un eline düşen Mehmet Saim yaptıklarının cezasını “yavaş yavaş” çekmeye başladı. İşte kaçıranlar için Karadayı 111. bölüm videosu ve özeti…

KARADAYI 111. BÖLÜM ÖZETİ

Feride ve Mahir bütün engellere rağmen evlenebildiler. Kısa bir süre de olsa her şeyi unutup bu mutluğun tadına varmak istiyorlardı. Adada olup biten her şeyden habersiz bir gün geçirdiler. Bu sırada Necdet Mehmet Saim’i Turgut’a teslim etti. Turgut Mehmet Saim’de olduğunu düşündüğü parmak izlerini almaya kararlıydı. Bu uğurda Mehmet Saim’i öldürmeyi bile göze almıştı. Onu konuşturmak için işkence yaptı.

Feride ve Mahir’e Mehmet Saim’in kaçtığı haberi gelince apar topar söndüler ve beyefendiyi bulmaya çalıştılar. Mahir’e verdiği sözü tutan Seyis ise savcıya gitti ve Mehmet Saim’le ilgili bildiği her şeyi anlattı. Elinde silah kaçakçılığına dair belgeler bile vardı. Suçun bizzat içinde olduğu için tutuklu yargılanmak üzere hapse atıldı.

Seyis’in tutuklandığını öğrenen İlknur onunla konuşmaya çalıştı ama Seyis İlknur’la yüzleşecek gücü kendinde bir türlü bulamaz.

Kızını almak uğruna Turgut’a bir kez daha yardım eden Necdet, Süeda’yı ve bebeği bulmayı başardı ancak onu da bekleyen başka bir sürpriz vardı. Mahir, savcıya ismini veren kişinin Necdet olduğunu öğrenmişti. Kaderinin değişmesine neden olan Necdet’in de peşine düştü.