Sözcü Plus Giriş

Karadayı son bölüm: Mehmet Saim için yolun sonu! (109. bölüm)

Mehmet Saim köşeye yolun sonuna geldi mi? Karadayı son bölüm nefes kesti. İşte Karadayı 109. bölümden detaylar ve full video...

Güncellenme: 11:53, 05/05/2015
Karadayı son bölüm: Mehmet Saim için yolun sonu! (109. bölüm)

Karadayı dizisinde sezon finali yaklaşırken heyecan giderek yükseliyor. Karadayı son bölüm baba ile kızın kritik yüzleşmesine sahne oldu ve Mehmet Saim nihayet yolun sonuna gelmişe benziyor. Feride’nin babasını karşısına aldığı dizinin bu haftaki bölümünde Mehmet Saim köşeye sıkıştı! Bunun dışında dizide şok bir ölüm de oldu. Nazif babanın dediğigibi Dalyan, adı gibi göçüp gitti! İşte Karadayı son bölümde yaşananlar, izleyicilerin bu bölüme tepkisi, kaçıranlar için Karadayı 108. bölümün full videosu…

SOSYAL MEDYADA KARADAYI SON BÖLÜM

Dizinin bu haftaki bölümü izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Tabii bunda Mehmet Saim’in köşeye sıkışması ve Feride’nin babasını karşısına alması rol oynadı. İzleyiciler artık Mehmet Saim’in yakalanmasını ve idama gitmesini bekliyor. Bazıları ise beyefendinin cezasının Mahir’in elinden olmasını istiyor. Dalyan’ın ölümü ise pek iyi karşılanmadı.

KARADAYI 109. BÖLÜMDE OLANLAR

Mehmet Saim’in Feride’ye zarar vermesinden endişelenen Mahir, Mehmet Saim tutuklanıp hapse atılıncaya kadar teslim olmamaya karar verdi. Mahir, Feride’yi bir gölge gibi izleyip onu korudu. Tabii Feride’nin kendisinden bir şeyler sakladığını da düşünmektedir. Feride’ye sordu ama istediği cevabı bir türlü alamadı. Feride hamile olduğunu Mahir’den saklamayı sürdürdü. Suna’nın ağzından kaçırdıkları ise Yasin’in de şüphelenmesine yol açtı.

Başsavcı elindeki delilleri büyük bir gizlilikle parmak izi tespitine yolladı. Başsavcı aynı gizlilikle Ankara’ya gitti ve gerekli işlemlerin yapılmasını sağladı. Böylece Mehmet Saim için rüzgar yön değiştirdi. Hakkında tutuklama kararının çıktığını işiten Mehmet Saim şok oldu. Polisler kapısına dayanmak üzereyken kaçmaya karar verdi ama o sırada Feride ile yüzleşti. Feride’nin babasının kaçmasına izin verip vermeyeceğini önümüzdeki hafta Karadayı yeni bölümde öğreneceğiz.

Karadayı 109. bölüm:

Yayınlanma Tarihi:10:43,