Karagül 71.bölüm: Baran’ın öfkesi kasıp kavuracak!

Bu akşam ekrana gelecek Karagül 70. bölümde annesi ve Komutan Oğuz ile ilgili gerçekleri öğrenen Baran'ın öfkesi yakacak!

Karagül 71.bölüm: Baran’ın öfkesi kasıp kavuracak!

Karagül dizisinin yeni 71.bölümü bu akşam izleyicilerle buluşacak. Dizinin bu haftaki bölümünde Baran adeta kasıp kavuracak. Oğuz’un Narin’e aldığı yüzüğü bulan ayrıca cinayetle ilgili gerçeği öğrenen Baran öfkeden silaha sarılacak ve namlusunu Oğuz Komutan’a doğrultacak. Narin’in intihar edeceği Karagül yeni bölümle ilgili detaylar ve internetten dizi izleme linkleri haberin devamındadır…

Karagül dizisinin Karagül 71.bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Karagül yeni bölümden ipuçları verilen fragmanda Baran’ın öfkesi görülüyor. Dramatik ve trafik bir bölüm olacağı benzeyen Karagül 71.bölümde Baran Komutan Oğuz ile annesinin evliliğe hazırlandıkları anlayacak. Annesinin hapiste olmasından dolayı zaten gergin olan Baran dizinin bu haftaki bölümüne eline silah alacak ve namlusunu Komutan Oğuz’a doğrultacak.
Narin tutuklu yargılanmak üzere hapse atılır. Baran, annesi, Ebru ve kardeşleri arasında sıkışıp kalmıştır. Bu gerilim, Oğuz'un Narin'e aldığı yüzüğü bulmasıyla birlikte, öfkeye dönüşür ve Baran cezaevine giderek annesine tüm bu olanların hesabını büyük bir isyanla sorar. Ebru, kendine gelir.

Oğuz ve konaktaki herkes Narin'in kaderinin Ebru'nun iki dudağı arasında olduğunu bilmektedir. Ve Ebru, kendisini bıçaklayanın Narin olduğu gerçeğini söyler. Kadriye ve Oğuz bu gerçekle baş etmeye çalışırken Narin'in ölüme yürüdüğünden habersizdirler. Her şeye rağmen soruşturmanın peşini bırakmayan Oğuz, Kendal'ı bu kez kötü sıkıştırır. Çıkış yolu bulamayan ve Oğuz'a cevap veremeyen Kendal, Narin'in yaptığını anlatır. Oğuz iyice yıkılır. Öfkesini ve acısını bir türlü dindiremeyen Baran, Oğuz'u öldürmeye karar verir. Ancak öleceğini zanneden, korkusuzca namlunun karşısında dikilen Oğuz'u ve Baran'ı bambaşka bir sürpriz beklemektedir.

KARAGÜL DİZİSİ İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Karagül dizisini bu akşam saat 20.00’da televizyonda Fox TV’den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin canlı yayına erişebilirsiniz.

Karagül 71. bölümü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayınız

Karagül dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile Karagül dizisinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Karagül 71. bölümü yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız

Loading...