Kardeş Payı 26. bölüm fragmanı: İllümunati Kardeşliği!

Kardeş Payı 26. bölüm fragmanı yayımlandı! Sezai'nin petrol planı yeni bir aşamaya geçiyor. İşte Kardeş Payı yeni bölümden ilk görüntüler...

Kardeş Payı 26. bölüm fragmanı: İllümunati Kardeşliği!

Kardeş Payı 26. bölüm fragmanı beklenenden erken çıktı. Star TV’nin sevilen komedi dizisi Kardeş Payı önümüzdeki hafta petrol için kurulan kardeşlik ile güldürecek. 19 Şubat Perşembe akşamı yeni saati olan 20.30’da ekrana gelecek olan dizide Oğuzhan, Recai, Sezai’den oluşan petrol birliği neler yapacak merak ediliyor. Kardeşlerin dertli gönül işleri de süreceğe benziyor. İşte Kardeş Payı 26. bölüm fagmanı:

KARDEŞ PAYI 25. BÖLÜM ÖZETİ

Mahalleden çıkan petrolü Oğuzhan buluyor, Sezai’nin bundan haberi oluyor. Peki bundan sonra ne olacak? Hilmi’nin yeni mekanını zabıtalar mühürleyince, Hilmi yumuşak karnından vuruluyor.

Emrah, Eda’nın evinde kalınca, Metin kıskançlık krizine giriyor. Şükriye’yle Yiğit’in ilişkisi de ciddileşince Ali ne yapacağını şaşırıyor.

KARDEŞ PAYI DİZİSİNİ NEREDEN İZLEYEBİLİRİM?

Kardeş Payı yeni bölümün TV yayınını kaçırdıysanız veya petrol meselsi ve kıskançlık krizinin güldürdüğü bu bölümü bir kez daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Kardeş Payı 25. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...