Kendall Jenner istanbulda! Kendall Jenner kimdir?

Ünlü top model Kendall Jenner bir defile için İstanbul'a geldi. Kendall Jenner kimdir?

Kendall Jenner istanbulda! Kendall Jenner kimdir?

Ünlü Top Model Kendall Jenner, 20. Dosso Dossi Fashion Show Defilesi için Antalya’a geldi. Jenner, Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan tarafından çiçeklerle karşılandı. Organizasyon yetkililerinden istediği 6 korumayla havalimanından çıkan Jenner, küçük bir hayranıyla da fotoğraf çektirdi ve oteline geçti. Şov yıldızı Kim Kardashian’ın üvey kız kardeşi Kendall Jenner’ın 4 ayrı kıyafet sunacağı defile, bugün Antalya Expo Center’da yapılacak.

KENDALL JENNER KİMDİR?

1995 doğumlu Kendall Nicole Jenner ABD’li bir model ve televizyon kişiliğidir. Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olan Kendall Nicole Jenner özellikle E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians adlı aile reality şov ile ünlenmiştir.

Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızı olan Kendall Nicole Jenner magazin bültenlerinde sık sık boy göstermektedir. “Keeping Up with the Kardashians” adındaki televizyon programının yanında modellik ve girişimcilik yapmaktadır.

Kendall ilk olarak kız kardeşi Kylie ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ başlığı altında yer aldı. 14 yaşında Wilhelmina modellik ajansı ile anlaşarak modellik kariyerine başladı. OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kızkardeşi Kylie ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçilmişlerdir. 2012 yılında ise Teen Vogue dergisine kapak olmuştur.

Loading...