Sözcü Plus Giriş

Güzel şarkıcı, önceki gün kendisine ait olan atölyesinde ağırladığı Billur Kalkavan ve Zeynep Mansur'u ağırlayarak koku danışmalığı yaptı. Bunda böyle her Pazar günleri gerçekleşecek olan parfüm Workshop'larının ayda bir gün gelirini sokak hayvanlarına yararına kullanacağını söyleyen Kendi, “Eğitimini aldığım ve hayalini kurduğum bir projenin hayata geçmesi dolayısı ile çok mutluyum.

ERKEK KOKULARINI ÇOK SEVİYORUM

Kişisel parfüm Workshop'una ilginin bir hayli yoğun olması ve projede sokak hayvanları yararına aktarılacak bir bütçenin olması ve katılımcıların sosyal sorumluluk yüklü projeme destek vermesi beni çok mutlu ediyor” diye konuştu.  Kendi'ye destek vermek için Workshop'a katılan ve kurduğu Billur Tv için çok yoğun bir şekilde çalışan seksi oyuncu Billur Kalkavan, çok şaşırtacak bir açıklamada bulundun.

Kalkavan,”Ben erkek kokularını çok sevdiğim için genelde erkek kokularını kullanırım. Çocukluğumdan beri hep erkek kokularını kullanırım. Ama son günlerde pek kullanamıyorum Buğra “Sevgilisi)devreye girdi. Buğra bazı kokularımı çok erkeksi bulduğu için gidip bazı kadın kokularını aldı ama ben yine de gizli gizli erkek kokularını kullanıyorum” dedi.

 

Yıllara meydan okudu

Yıllara meydan okudu

 

 

Yayınlanma Tarihi:13:42,