Sözcü Plus Giriş

Kertenkele 21. bölüm fragmanı: Kertenkele efsanesi dönüyor!

Kertenekele 21. bölüm fragmanı yayımlandı ve dizinin yeni bölümünde Kertenekele efsanesi gerei dönüyor...

Güncellenme: 15:12, 19/03/2015
Kertenkele 21. bölüm fragmanı: Kertenkele efsanesi dönüyor!

Kertenkele dizisinin yeni bölümünde Kertenkele efsanesi geri dönüyor. Dizinin bu haftaki bölümünden ipuçları veren Kertenkele 21. bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Henüz özeti yayımlanmayan bu bölümde anlaşılan kahramanımız yeniden sahalara dönüyor ama tabii hala düşmanları peşinde… İşte Kertenkele yeni bölüm fragmanı…

KERTENKELE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tülin’in ele geçirdiği kaset son anda Semih tarafından fark edilmiş, Zehra ve Kertenkele büyük bir felaketin eşiğinden dönmüştü. Ancak Tülin, duyduğu sırrın arkasındaydı. Ziya hocanın sahte damat olduğunu herkese ispatlayacaktı. Tülin’in bu girişimiyle paniğe kapılıp biz 3 gün sonra evleneceğiz diyen Zehra ve Kertenkele, kara kara ne yapacaklarını düşünmeye başladılar.

Sahte bir nikâh töreni düzenlemeye karar veren Zehra ve Kertenkele, sahte bir nikâh memuru ayarladılar. Her şey yolunda giderken Şevket’in nikâh hediyesi olarak Zehra’ya verdiği çanta tüm planları altüst etti. Büyük bir mafya çetesi, içinde değerli elmasların gizli bir bölmeye yerleştirildiği çantanın peşindeydi. Amansız bir arayış sonucunda çantanın Zehra’da olduğunu keşfettiler. Çanta artık Zehra’nın nikâh aksesuvarıdır ama kötü adamlar çantayı almak Zehra ve Kertenkele’nin peşine düştüler. Nikâh günü yaşanan büyük bir kovalamacanın ardından kurtulduğunu sanan Zehra ve Kertenkele’yi çok daha kötü bir sürpriz bekliyordu.