Sözcü Plus Giriş

Kıpır kıpır bir ‘Yenisine Sağlık’

Selen Erkmen’den kıpır kıpır bir “Yenisine Sağlık”…

Güncellenme: 16:42, 04/05/2015
Kıpır kıpır bir ‘Yenisine Sağlık’

Selen Erkmen, Ozan Doğulu'nun müzik şirketi DGL ile DMC ortak yapımı, prodüktörlüğünü Cem Öcal'ın yaptığı single çalışmasıyla yaza şimdiden “merhaba” diyor. Sözlerini Sıla Gençoğlu'nun yazdığı şarkının müziği Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzası taşıyor.

Şarkını düzenlemesi ise Mustafa Haybat’a ait.

Albümde enstrümanlar; Fatih Ahıskalı, Arıkan Sırakaya, Erdinç Şenyaylar, Gökay Semercioğlu, Cengiz Ercümer, Volkan Çanakkaleli, Birkan Şener tarafından çalındı.

Akustik pop türündeki şarkının stüdyo aşamasında, hepsi alanının en iyisi olan müzisyenler tarafından Batı ve Doğu tarzı enstrümanlarının tamamı bir arada ve “canlı” çalındı. Elektronik müziğin daha yaygın olduğu günümüzde, “Yenisine Sağlık” hem Selen Erkmen'in farklı yorumu hem de canlı müziğiyle içimizi ısıtıyor.

“Yenisine Sağlık”ın video klibi, Şile'de 5 ayrı mekanda, 12 saatte 22 kişilik bir ekip tarafından Alexa marka kamerayla çekildi.

Klibi, İKSV bünyesinde yayınlanan “Muna” adlı filmin yönetmenliğini yapan Serdar Gözelekli çekti. Şarkının organikliğini klipte de yansıtmak istediğini söyleyen Gözelekli, görüntü yönetmeni Sercan Sert sayesinde ışık oyunlarını yapay efekt kullanmadan gün ışığı ile sağlayabildiklerini belirtti.