Kiralık Aşk 11. bölüm izle: Ömer kovalıyor, Defne kaçıyor

Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ile Defne arasında tam da aşıklara özgü bir kovalamaca yaşanacak! Tıkla Kiralık Aşk izle...

Kiralık Aşk 11. bölüm izle: Ömer kovalıyor, Defne kaçıyor

Bu akşam Kiralık Aşk 11. yeni bölümde Defne ile Ömer arasında adeta bir kovalamaca yaşanacak. Ömer artık Defne’nin hislerinden emin ama Defne ondan kaçıyor. Ömer Kiralık Aşk yeni bölümde Defne’nin peşini bırakmayacak ama bakalım bu aşk oyununda izleyicileri ne tür süprizler bekliyor?..

KİRALIK AŞK 11. BÖLÜM ÖZETİ

Defne ve Ömer’in ilişkisinde yeni bir dönemece girliyor. Artık Defne'nin hislerinden emin olan Ömer, bu işin peşini bırakmamaya kararlı. İkilinin arasında müthiş bir kaçma kovalamaca başlıyor!

Gizli gerçek ortaya çıkıyor ve bütün şirket Defne'nin Passionis'in mankeni olduğunu konuşuyor! Olayların nereye varacağını herkes merak içinde beklerken, bu gelişme hiç beklenmedik bir şekilde Yasemin'i ummadığı bir yola sokuyor.

Neriman'ın etekleri zil çalıyor. Israrla Defne'yle tanışmak isteyen Hulusi için organizasyon yapma telaşında. Kendisi bu işlere koşturuyorken, şirkette çalışmaya başlayan Necmi'ye de manevralar yaptırmaya devam ediyor.

Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümünü bu akşam internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde (20.00) Star TV’nin online canlı yayınını bilgisayarınızda veya tabletinizde açabilir ya da TV yayınını bittikten sonra buradan dizinin full videosuna erişebilirsiniz.

Loading...