Sözcü Plus Giriş

Kiralık Aşk 2. bölümde moda çekimi ve aksilikler!

Kiralık Aşk 2. bölümde bu akşam Derya'nın plajda çekimi var! Kiralık Aşk yeni bölümde Derya'nın sakarlıkları güldürecek.

10:56 -
Kiralık Aşk 2. bölümde moda çekimi ve aksilikler!

Star TV’nin yeni dizilerinden Kiralık Aşk bu akşam 2. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Bu akşam saat Defne’nin katalog çekiminde art arda aksilikler yaşanacak. Defne, Ömer’in dikkatini çekmeye çalışırken her şeyi eline yüzüne bulaştıracak ki izleyicileri komik sahneler bekliyor. Yaşanacak aksiliklere rağmen Kiralık Aşk 2. bölümde Ömer ile Defne arasında bir yakılaşma başlayacak ama bunu fark edecek Yasemin’in hain planları var…

Gerek konusu gerekse de mekanı olarak tam bir yaz dizisi olan Kiralık Aşk’ın 2. bölümünü bu akşam internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde (20.30) Star TV’nin canlı yayınını internetten takip edebilir dizinin bitiminden sonra da Kiralık Aşk dizi sayfasından 2. bölümün full videosuna ulaşabilirsiniz.

KİRALIK AŞK 2. BÖLÜM ÖZETİ

Hayatında ilk defa güzel bir kumsalda katalog çekiminde bulunacak olan Defne’yi burada bin bir türlü aksilik beklemektedir. Neriman deniz, güneş ve kumdan oluşan bu son derece romantik fırsatı sonuna kadar değerlendirmesi için Defne'ye akıl verir. Ancak Defne, Ömer'in kalbini çalmak bir yana, sakarlıklarıyla bütün çekimi mahvedince işler karışır. İmdadına Neriman'ın işbirlikçisi Sinan yetişir. Ömer ise, Defne'ye karşı duyduğu hislere bir türlü anlam verememektedir. Bu saf ve sakar kız, sanki uzaydan inmiş bir iyilik meleği gibidir. Öte yandan Ömer ve Defne arasındaki yakınlaşmayı fark eden Yasemin, bu gidişi durdurmak için kolları sıvar.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more