Kiraz Mevsimi 30. Bölüm: Ayaz, Öykü’yü istedi!

Ayaz'ın Öykü'yü istediği Kiraz Mevsimi 30. bölüm Fox TV'de ekrana geldi! Peki Kiraz Mevsimi yeni bölümde Mete'nin bu durum kaşrısındaki planı neydi?

Kiraz Mevsimi 30. Bölüm: Ayaz, Öykü’yü istedi!

Kiraz Mevsimi 30. bölümde Öykü ile Ayaz için mutlu gelişmeler oldu. Boşanma sonuçlanır sonuçlanmaz, Ayaz Öykü’yle evlenmek için ilk adımı attı ve Öykü’y istemeye geleceklerini bildirdi. Öykü, Ayaz’ın onu istemeye geleceği haberini alınca ilk başta panikledi ama o an geldiğinde mutluluk göz yaşları döktü. Ancak ikisinin de Mete’nin planlarından haberi yoktu.  İşte Kiraz Mevsimi yeni bölümden detaylar…

KİRAZ MEVSİMİ 30. BÖLÜM ÖZETİ:

Mahkeme sonuçlanmış Mete herkesi bir kez daha şaşırmıştır. Bir tek Öykü huzursuzdur. Annesinin sabah Ayaz’ın aradığını ve istemeye geleceklerini söyler. Panikleyen Öykü “Olmaz!” diye itiraz eder ve bu isteme olayını ertelemek için elinden geleni yapacaktır. Ayaz'la evlenmek en çok istediği şey iken Öykü’nün böylesine korkması şaşırtır.
Diğer yandan şehrin gecekondu semtinde gittiği iş görüşmesi hem onun hem de Ayaz'ın yaşamını derinden etkileyecek bir başlangıç olur. Öykü ne kadar çabalasa da kadere karşı koyamaz ve kendini mutfakta Ayaz ve misafirlere kahve yaparken bulur. Üstelik hiç beklenmedik bir ziyaretçisi daha vardır.

Ayaz “Öykü'yü deli gibi seviyorum. Hayatımda kimseyi sevmediğim kadar. Ailem olsun istiyorum, çocuklarımın annesi, yol arkadaşım olsun… Yani Allah'ın emri Peygamberimizin kavliyle kızınızı kendime istiyorum…” dediğinde mutluluk gözyaşları dökülür. Nihayet iki aşık için mutluluğun kapıları ardına kadar açılmıştır. Ancak bu durumu kabullenmiş görünen Mete'nin planlarından kimsenin haberi yoktur. Pişman olup düzeltmeye karar verdiğinde de artık her şey için çok geçtir…

KİRAZ MEVSİMİ DİZİSİ İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Kiraz Mevsimi 30. bölümün TV yayınını kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile ile dizinin full videosuna erişebilirsiniz.

Kiraz Mevsimi 30. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...