Kiraz Mevsimi 31. yeni bölüm fragmanı: Öykü, bir tek Ayaz’ı hatırlamıyor!

Kiraz Mevsimi 31. bölüm fragmanı yayımlandı. Travma geçirmekte Öykü Kiraz Mevsimi yeni bölümde bir tek Ayaz'ı tanımıyor ve nişanlı olduklarını hatırlamıyor.

Kiraz Mevsimi 31. yeni bölüm fragmanı: Öykü, bir tek Ayaz’ı hatırlamıyor!

Kiraz Mevsimi 31. bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı ve belli olduki yeni bölüm yeni sürprizler barındırıyor. Fox TV’nin en popüler yapımı Kiraz Mevsimi dizisinin yeni bölümü 7 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelecek. Bu bölüm Ayaz ile Öykü’nün hikayesinde farklı bir aşama olacak. Öykü geçirdiği travma nedeniyle bir nevi hafıza kaybı yaşamaktadır. Ancak sadece nişanlısı Ayaz’ı hatırlamamaktadır. Üstüne üstlük sevdiği kişi olarak bir tek Mete’yi anımsamaktadır.

“BU ADAM METE’YE VURDU”

Öykü Ayaz’ı hatırlamamakla kalmayıp onu karşı tepkilidir de. Kiraz Mevsimi 31. bölüm fragmanında gösterilen bir sahnede Öykü, hastanede Ayaz’ı göstererek “Anne, bu adam Mete’ye vurdu. Bir de sözlüm diyorsun bu kabadayı için bana” ifadesini kullanıyor. Ayaz, dizisinin yeni bölümünde Öykü ile olan mutlu anlarının böyle yitip gitmesine çok üzülüyor ve sinirleniyor da çünkü sevdiği kız ona çok ters tepki veriyor. Öykü’nün hatırlaması için şimdi son 3 ayı yeniden yaşamaları gerekmektedir. Bakalım Öykü, Ayaz ile olan ilişkisini hatırlayabilecek mi yoksa Mete bu fırsatı kullanacak mı?

KİRAZ MEVSİMİ DİZİSİ İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Kiraz Mevsimi 30. bölümün TV yayınını kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile ile dizinin full videosuna erişebilirsiniz.

Kiraz Mevsimi 30. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...