Kiraz Mevsimi 32. bölüm fragmanı çıktı: Sevgililer Gününde ilk öpücük!

Kiraz Mevsimi 32. bölüm fragmanı dizinin müdavimleri ile paylaştıldı. İşte 14 Şubat Sevgililer Gününde yayımlanacak Kiraz Mevsimi yeni bölümden detaylar...

Kiraz Mevsimi 32. bölüm fragmanı çıktı: Sevgililer Gününde ilk öpücük!

Kiraz Mevsimi 32. bölüm fragmanı izleyecilerle paylaşıldı ve anlaşılan 14 Şubat Sevgililer gününde yayınlanacak bu bölümde romantik anların yanı sıra izleyicileri bir de sürpriz bekliyor. Dizinin yeni bölümünden ipuçları veren fragman fonda çiftin samimi görüntüleri ile Öykü’nün Ayaz’a olan aşkını dile getirmesiyle başlıyor. Burada en dikkat çeken cümle Öykü’nün Ayaz’a “Artık klabim gibi aklım da seni hatırlıyor.” demesi. Bu ifade dikkat çekici çünkü…

BU İLK ÖPÜŞMEMİZ!

Öykü aklının da Ayaz’ı hatırladığını söylese de Kiraz Mevsimi 32. bölüm fragmanında Ayaz’ı şok edecek bir şey söylüyor. Bu ilk öpüşmemiz o yüzden özel olmalı. Tabii bu Ayaz’ı oldukça şaşırtıyor. Yoksa Öykü’nün hafızası tam olarak yerine gelmedi mi?

KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜMDE OLANLAR

Fox TV’nin ve ekranların en popüler dizilerinden biri olan Kiraz Mevsimi dizisi sürprizler ve romantik anlarla dolu bir bölümle ekrana geldi. Ardından 14 Şubat sevgililer günü ekrana gelecek olan Kiraz Mevsimi 32. bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Peki ya bu haftaki bölümde Ayaz ile Öykü arasında neler yaşlandı? Kiraz Mevsimi son bölüm Öykü ile Ayaz için şok bir gelişmeye sahne oldu. Bu haftaki bölümde Öykü’nün hafızası geçirdiği sarsıntı nedeniyle hafızası zarar gördü ve herkesi hatırlamasına rağmen Ayaz’ı tanımıyor, onu hatırlayamıyordu.

Bu şok gelişmeye rağmen Ayaz yılmadı ve nişanlısının aşkını yeniden kazanmak için varını yoğunu ortaya koydu. Ancak bu sırada Mete için de kaçtığını düşündüğü aşkını yakalama fırsatı mı doğdu? Kiraz Mevsimi dizisinin bu ilginç bölümünü haberin sonundaki bağlantıdan seyredebilirsiniz.

 

İNTERNETTEN KİRAZ MEVSİMİ İZLEME KAYNAKLARI

Kiraz Mevsimi dizisinin son bölümünün TV yayını kaçırdıysanız veya Öykü’nün hafıza kaybının şaşırttığı bölümü yeniden izlemek istiyorsanız yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Kiraz Mevsimi 31. bölümü yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız

Loading...