Kiraz Mevsimi 32.bölüm: Öykü’den en güzel sevgililer günü hediyesi!

Tam da sevgililer günü ekrana gelen Kiraz Mevsimi 32.bölüm şimdiye kadarki en romantik bölümü oldu. İşte Kiraz Mevsimi yeni bölümünden detaylar...

Kiraz Mevsimi 32.bölüm: Öykü’den en güzel sevgililer günü hediyesi!

Dün hemen her yerde sevgililer günü kutlandı. 14 Şubat akşamı Fox TV’nin sevilen aşk dizisi Kiraz Mevsimi’ne de sevgililer günü romantizmi hakim oldu. Ayaz ile Öykü’nün aşk hikayesi masal gibi bir Kiraz Mevsimi bölümüyle devam etti. Dizinin aşk üçgeninde yeni gelişmelerin olduğu, Ayaz’ın Öykü’ye unutulmayacak bir Sevgiler Günü yaşattığı ve Öykü’nün de en güzel hediyeyi verdiği bu bölüm dizinin unutulmazları arasına girdi.

KİRAZ MEVSİMİ 32.BÖLÜM ÖZETİ:

Bir zamanlar ülkenin birinde yakışıklı bir prens varmış ve bir prensese deli divane tutkunmuş… Bir gün kötü bir cadı bir büyü yapmış ve prenses prensi unutuvermiş. Hayatının tüm tadı kaçıvermiş. Tek başına bir hiçmiş! Sonra prensesin gülüşünü düşünmüş… Daha sonra gözlerini, sesini… Birden hayatın tüm tatları geri gelmeye başlamış. Sevgililer günü… Aşk her yerde… Ayaz, Öykü için muhteşem bir sevgililer günü kutlaması planlıyor. Masal gibi bir gün ve gece yaşayacaklardır. Gün boyu çıkan aksilikler iki aşığın planlarını aksatsa da Öykü, Ayaz'a en güzel sevgililer günü hediyesini verir.

KİRAZ MEVSİMİ DİZİSİ İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Kiraz Mevsimi dizisinin yeni bölümünün TV yayınını kaçırdıysanız veya bu romantik bölümü bir kez daha seyretmek istiyorsanız aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine ulaşabilirsiniz.

Kiraz Mevsimi 32. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...