Kiraz Mevsimi 33. bölüm fragmanı: Evlilik tehlikeye mi girecek?

Kiraz Mevsimi 33. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti paylaşıldı. Bu hafta Ayaz ve Öykü'nün evliliğini tehlikeye düşürecek bir gelişme olacak.

Kiraz Mevsimi 33. bölüm fragmanı: Evlilik tehlikeye mi girecek?

Kiraz Mevsimi 33. bölüm fragmanı çıktı ve yeni bölümden ipuçları verildi. Foz TV Kiraz Mevsimi müdavimleri için Fox TV dizinin yeni fragmanını ve bu haftaki bölümden ipuçları veren özeti paylaştı. Kiraz Mevsimi 33. bölüm fragmanı gösteriyor ki evlilik yolculuklarında bu hafta Ayaz ile Öykü’yü zorlu bir dönemeç bekliyor. Peki Öykü’nün felaket olarak nitelediği bu ziyaretçiler kim?

Dizinin bu haftaki bölümünde Ayaz ile Mete arasındaki gerilim de süreceğe benziyor. Ayaz, Mete’ye Öykü ile evlenmesine mani olamayacağını söyleyecek ama Mete’nin altta kalmaya niyeti yok. Bakalım bu hafta aşk üçgeninde nasıl gelişmeler yaşanacak? İşte Kiraz Mevsimi 33. bölüm fragmanı ve özeti:

KİRAZ MEVSİMİ 33. BÖLÜMÜN ÖZETİ

“Ayaz sen beni bir dinlesen! Felaketimiz olacaklar diyorum.” Öykü'nün panikle bahsettiği sürpriz misafirler kim? Diğer taraftan Mete kirli bir oyunun içine girmiş, hırstan gözü dönmüş bir halde planlar kurar. Ayaz ve Öykü'nün ihtiyacı olan destek hiç beklenmedik birinden gelir. Mehmet, Ayaz'ın babası rolünü oynayacaktır. Peki niçin? Ve kafeye bırakılan bebek ortaya bomba gibi düşer. Sebep olacak karışıklık ise Ayaz ve Öykü'nün evliliklerini tehlikeye düşürecektir.

Loading...