Sözcü Plus Giriş

Kiraz Mevsimi 46. bölüm özeti yayımlandı! Öykü polisten niye kaçıyor?

Kiraz Mevsimi 46. yeni bölümde Öykü'nün başı fena dertte! Peki dizinin bu haftaki bölümünde Öykü neden fellik fellik polisten kaçıyor?

Güncellenme: 15:07, 21/05/2015
Kiraz Mevsimi 46. bölüm özeti yayımlandı! Öykü polisten niye kaçıyor?

Uslanmaz aşıkların dizisi Kiraz Mevsimi bu hafta oldukça eğlenceli bir bölümle ekrana geliyor. 23 Mayıs’ta yayımlanacak Kiraz Mevsimi yeni bölümde defile öncesi aksilikler Öykü’nün peşini bırakmayacak ve Öykü tülü komik durumlara düşecek! Öykü ile Ayaz için zorlu günler geride kalırken Mete artık hiç olmadığı kadar yalnız. İşte Kiraz Mevsimi 46. bölümden merak ettikleriniz…

KİRAZ MEVSİMİ 46. BÖLÜM ÖZETİ

Mete'ye zarar verdiğini düşünen Öykü'nün korktuğu başına gelmez. Mete geçici bir hafıza kaybına uğramıştır. Ayaz, Bülent'le konuşur. Mete ile ilgili bulduğu delilleri ortaya koyar. Bülent çok üzgündür ve hafızası yerine gelse bile Mete'nin artık kimseye zarar vermemesini sağlayacağına söz verir.

Ayaz ve Öykü için kötü günler artık geride kalmıştır. Aynı şey Burcu için geçerli değildir. Mete'nin yaptıklarını öğrenen Burcu perişan olur. Öykü'nün defile günü için kurduğu hayaller, ardı ardına gerçekleşen talihsiz olaylarla gölgelenir. Elindeki bu önemli fırsatı kaçırma tehlikesi içindeki Öykü'ye en büyük yardım en eski dostundan gelir. Mete ise yapayalnız kalmıştır ve onu çok daha zor günler beklemektedir.