Kiraz Mevsimi son bölüm: Öykü’den mutluluk gözyaşları!

Kiraz Mevsimi dizisinde kız isteme heyecanı! Ayaz'ın Öykü'yü ailesinden istediği Kiraz Mevsimi son bölüm internetten izlenebiliyor.

Kiraz Mevsimi son bölüm: Öykü’den mutluluk gözyaşları!

Kiraz Mevsimi son bölüm bir kez daha izleyicileri Fox TV ekranına topladı. Ekranların en popüler dizilerinden biri olan Kiraz Mevsimi, internette de en çok aratılan dizilerden diri. Nitekim dizisinin son bölümü de (30. bölüm) ilgiyle izlendi. Peki dizinin bu haftaki bölümünde Ayaz, Öykü ve Mete üçgeninde neler yaşandı? Mahkemenin sonuçlanması ile Ayaz hemen harekete geçti. Artık sevdiği kadınlar olan ilişkisinde sonraki adıma geçmek istiyordu. Bu yüzden Öykü’nün annesini arayıp Öykü’yü istemeye geleceğini haber verdi.

Öykü bu haberi aldığından bayağı telaşlandı. “Olmaz!” diyecek kadar panikleyen Öykü’nün çıkışı biraz kafaları karıştırdı. Öykü kız isteme hadisesinin gerçekleşmemesi için çalıştı ama Öykü’nü bu hali, isteme anı geldiğinde ve Ayaz’ın söylediklerini duyduğunda değişti.

Ayaz “Öykü'yü deli gibi seviyorum. Hayatımda kimseyi sevmediğim kadar. Ailem olsun istiyorum, çocuklarımın annesi, yol arkadaşım olsun… Yani Allah'ın emri Peygamberimizin kavliyle kızınızı kendime istiyorum…” dediğinde Öykü mutluluk gözyaşları döktü. Nihayet iki aşık için mutluluk yolunda yeni bir dönem başladı. Ancak bu durumu kabullenmiş görünen Mete'nin planlarından kimsenin haberi yoktu.

KİRAZ MEVSİMİ DİZİSİ İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Kiraz Mevsimi 30. bölümün TV yayınını kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile ile dizinin full videosuna erişebilirsiniz.

Kiraz Mevsimi 30. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...