Sözcü Plus Giriş

Kiraz Mevsimi son bölüm Ayaz için bir dönem noktası oldu!

Kiraz Mevsini son bölümde Öykü, kendisine izletilen görüntüler karşısında şok oldu! Kiraz Mevsimi 36. bölümde Ayaz bir dönüm noktasındaydı.

Güncellenme: 09:38, 15/03/2015
Kiraz Mevsimi son bölüm Ayaz için bir dönem noktası oldu!

14 Mart akşamı ekrana gelen Kiraz Mevsimi son bölümde Öykü, izlediği görüntüler sonrası çok kızdı ve kırıldı ama ne ypacağını bilemedi. Kararsız kalan Öykü, Ayaz’a şimdlik hiçbir şey olmamış gibi yapacağız dedi ama tabii çift arasında çatışma gecikmedi! Peki Ayaz ne yaptı? Hele Mete’den çok ktirik bir telefon aldığında…

SOSYAL MEDYADA KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜMÜ

Facebook ve Twitter’da izleyiciler Kiraz Mevsimi son bölüm ile ilgili olarak karşık yorumlarda bulunmuş. Bir kızım izleyiciler beğendiğini ifade ederken bölümü bepenmeyenler özellikle Öykü’yü artık hiç sevmediklerini dile getirmişler. Ayrıca kırmızı kutuda ne olduğuna dair pek çok tahmin yapılmış. En çok yapılan tahmin kutunun içinde Milano’ya 2 bilet olduğu yönünde.

KİRAZ MEVSİMİ DİZİSİNİN 36. BÖLÜM ÖZETİ

İzlediği iddia görüntüleriyle yıkılan Öykü ne yapacağını bilememektedir. Kalbi Ayaz’ı terk etmeye izin vermezken, kırılan gururu da affetmesine izin vermemektedir. Kararını verir.”Hiçbir şey olmamış gibi eve döneceğiz. Herkes bizi evli bilecek. Ama baş başa kaldığımız her an her saniye bu iddiayı burnundan fitil fitil getireceğim.”Ayaz kabul eder. Öykü’nün istediği oyunu oynayacaktır. Eve dönen iki aşığın arasında kıyasıya bir savaş başlar. Tutku, gerilim ve eğlence dolu bu mücadele sürpriz bir karşılaşmamın ardından tatlıya bağlanır. Ancak Mete’nin telefonu Ayaz’ın hayatında yeni bir dönemin de başlangıcı olur. Mete'nin uzattığı fotoğraf kime aittir?

Kiraz Mevsimi dizisinin TV yayınını kaçırdıysanız veya bu bölümü yeniden seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile diznin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Kiraz Mevsimi 36. bölümü izlemek için tıklayınız

Yayınlanma Tarihi:09:37,