Sözcü Plus Giriş

Kırgın Çiçekler 4. bölüm: Kızların sırrı açığa çıktı mı?

Kırgın Çiçekler son bölümde kızlar şok bir mesajla karşılaştılar. Kırgın Çiçekler 4. bölümde kızlar o gece yaşananları kimin bildiğini bulmaya çalıştılar.

Güncellenme: 08:09, 21/07/2015
Kırgın Çiçekler 4. bölüm: Kızların sırrı açığa çıktı mı?

Kırgın Çiçekler 4. yeni bölüm 20 Temmuz akşamı yayımlandı ve ardıdan Kırgın Çiçekler 5. bölüm fragmanı da çıktı. Bu son bölümde kızlar büyük bir tehlikeyle karşı kaldılar. Okulda yere yazılan “Dün gece ne yaptığınızı biliyorum” yazısı kızları şok etti ve paniğe kapılmalarına yol açtı. Peki yazıyı yazan kimdi? Kırgın Çiçekler son bölümde kızlar o gece olanları bilen, onları takip eden ve yere yazıyı yazan kişiyi bulmak için harekete geçtiler.

Sırlarla çevrili Kırgın Çiçekler 4. bölümde kızlar ve Serkan sırlarını saklamaya çalışırken dört bir taraftan sıkıştırıldılar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 4. BÖLÜMDE OLANLARIN ÖZETİ

Eylül hastanede doğum yapan annesinin başındaydı ki bu zor anında Feride onu yalnız bırakmadı. Feride’nin Kemal’i araması için üstelemesiyle kızcağızın sinirleri boşaldı. Feride, Eylül’ün tepkisinden şüphelendi ve onun ağzından laf almak için sıkıştırdı ama ne kadar uğraşsa da Eylül olanları anlatmadı. Yine de Feride işin peşini bırakmadı.

Diğer yandan kızlar yazıyı kimin yazdığını bulmaya çalıştılar. Meral bir şey sakladıklarından şüphelendi ve her hareketlerini izlemeye başladı. Neriman da benzer şüphelerle Kader’i sıkıştırdı. Kemal’le ilgili sırrı saklamaları giderek zorlaşırken Kader, ailesini bulmak ve arkadaşlarını satmak arasında kaldı.

Kızların sırlarının açığa çıkması tehlikesiyle karşı karşı kaldıkları Kırgın Çiçekler 4. bölümü  buradan izleyebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:10:18,