Sözcü Plus Giriş

Kocamın Ailesi son bölümde yeni bir kriz ortaya çıktı. Dizinin dün akşamki (12 Mart) bölümünde Miray çekip gitti ve bu Fatih’i perişan etti. Bunun dışında Ar ailesi Tarık’ın evliliğine adeta taş koydu… Ar ailesi , Güneş’i kabullenmiyorlar ve Güneş ailesi ile araları düzeleceğe de benzemiyor. Peki Kocamın Ailesi 36. bölüm izleyicilerde nasıl tepki aldı? İşte detaylar…

SOSYAL MEDYADA KOCAMIN AİLESİ SON BÖLÜM

Dizinin son bölümüne dair FAcebook ve Twitter’da yapılan yorumların odağında Güneş bulunuyor. İzleyiciler Güneş’ten memnun değiller Güneş ile Tarık’ın ayrılmasını istiyorlar.

Kocamın Ailesi dizisinin 36. bölüm özeti:

Babasının başka bir kadından çocuğu olduğunu öğrenen Pelin'i sakinleştirmek mümkün değildir. Fatih'in ise Miray'ın gidişiyle hayatı allak bullak olur. Şeniz cephesinde beklenen misafirin gelişiyle dengeler alt üst olur. Tarık'ın kaybolmadığını, kaçırıldığını öğrenen aile, daha bunun üstüne düşünmeye fırsat bulamadan yeni bir hengamenin içine düşer.

Kocamın Ailesi dizisinin 36. bölümünü kaçırdıysanız veya bu dramatik bölümü bir kez daha seyretmek istiyorsanız aşağıdaki balantıdan faydalanabilirsiniz.

Kocamın Ailesi 36. bölümü izlemek için tıklayınız