Küçük Ağa 45.bölüm fragmanı: Mehmetcan ve çetesi kamera karşısında!

Küçük Ağa 45. bölümde Mehmetcan ve tayfası bir reklam filmi için kamera karşısına geçecekler. Peki Küçük Ağa yeni bölümde başka neler olacak?

Küçük Ağa 45.bölüm fragmanı: Mehmetcan ve çetesi kamera karşısında!


Küçük Ağa dizisinin yeni bölümünde Ali ve Bülent çekecekleri reklam filminde Mehmetcan ve çetesini de oynatmaya niyetliler. Küçük Ağa 45. bölümde Ali, Bülent ve Mehmetcan ile tayfası reklam çekimi için şehir dışına çıkacaklar ve tabii bizim haşarılar kalacakları oteli birbirine katacaklar. İŞte Küçük Ağa dizisinin yeni bölümünden detaylar…

KÜÇÜK AĞA 45. BÖLÜM ÖZETİ:

Ali ve Bülent, reklam filmi çekimleri için şehir dışına çıkarlar. Reklam filminde Mehmetcan ve çete de oynayacaktır. Bütün aile reklam filminin çekileceği otele doğru yola çıkarlar. Mehmetcan ve arkadaşları otelde de başlarını belaya sokacak şeyler bulurlar ve başlarına inanılmaz işler açarlar. Reklam filminde oynayan başka bir isim de Maho'dur. Hamiyet ise Maho'nun rol partnerini epey kıskanır. Bülent sayesinde ise oda numaraları birbirine girer ve ortalık epey karışır. Sinem, Ali ve Mehmet Ağa yine kendilerini bir kaosun ortasında bulurlar.

Loading...