Küçük Gelin 68. bölüm fragmanı: Zehra öldü, peki bebek ne olacak?

Küçük Gelin yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Küçük Gelin son bölümde Zehra'nın sahte ölümü sonrası önümüzdeki hafta Küçük Gelin 68. bölümde neler olacak?

Küçük Gelin 68. bölüm fragmanı: Zehra öldü, peki bebek ne olacak?

Küçük Gelin son bölüm izleyenleri gerçekten şaşırttı. Dizinin merkezindeki Küçük Gelin Zehra’nın ölmüş gibi gösterilmesi sürpriz oldu. Dizinin diğer karakterleri Zehra’nın ölümü sonrası bebeğin peşine düşecekler.Bebeği alan Melek ne yapacak merak ediyorsanız Küçük Gelin 68. bölüm fragmanı bazı ipuçları veriyor. Küçük Gelin 68. bölüm fragmanı gösteriyor ki Melek, İstanbul’a gidiyor ki Devran da onun peşinde. İşte Küçük Gelin yeni bölüm fragmanı ve kaçıranlar için dizinin son bölümünden detaylar…

Küçük Gelin 68. Bölüm Fragmanı:

KÜÇÜK GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Küçük Gelin Zehra hayatını kaybetti ve Melek büyük bir acı yaşadı. Konakta yas vardı. Melek, küçük bir çocuğun zorla evlendirilmesine ve doğum yapmasına neden olan konaktakileri Küçük Gelin Zehra'nın ölümünden sorumlu tuttu.
Yaşanan olaylara çok üzülen Azad, kendisine gelen bir mektupla Melek'in konaktan ayrıldığını öğrendi. Melek, konaktakiler bir şey demeden Cemal bebeği de alıp gitti. Zümrüt, bebeği bulamayınca konakta panik başladı. Kirmanların varisi olarak görülen Cemal her yerde aradılar. Bebeği alan Melek ise çaresiz halde bir uçuruma doğru gidiyordu

İNTERNETTEN KÜÇÜK GELİN İZLEME KAYNAKLARI

Küçük Gelin son bölümün TV yayınını kaçırdıysanız veya bu acıklı bölümü bir kez daha seyretmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Küçük Gelin 67. bölümü internetten izlemek için tıklayınız

Loading...