Sözcü Plus Giriş

Küçük Gelin 69. bölüm: Melek, Zehra ile kaçacakken şok bir haber geliyor!

Melek ile Zehra'nın buluştuğu Küçük Gelin 69. bölüm bu akşam STV'de. Peki Küçük Gelin yeni bölümde Melek'i şoke edecek haber be olabilir?

Güncellenme: 16:20, 08/03/2015
Küçük Gelin 69. bölüm: Melek, Zehra ile kaçacakken şok bir haber geliyor!

Küçük Gelin 69. bölüm bu akşam saat 20.00’da STV’de ekrana geliyor. Küçük Gelin dizisi yayın saatinde TV’den veya STV’nin web sitesinden izlenebilir. Peki bu hafta Küçük Gelin yeni bölümde neler olacak? Dizinin bu haftaki bölümünde Melek, kızı Zehra’yı görünce heyecandan bayılacak. Melek kızını alıp kaçmak için harekete geçecek ama onu şok bir haber bekliyor! İşte Küçük Gelin yeni bölümden detaylar ve dizi izleme kaynakları…

KÜÇÜK GELİN DİZİSİNİN 69. BÖLÜMÜNÜN ÖZETİ

Uçağa bineceği sırada Zehra'yı gören Melek, baygınlık geçirir. Devran'ın da sürpriz bir şekilde ortaya çıkması Azad ve Zeynep'in planlarını altüst eder. Devran, Melek'i alıp konağa getirir. Bu sırada Zeynep de konağa gelir ve Melek'e her şeyi anlatır. Devran, Zeynep'ten şüphelenmeye başlar. Diğer bir yanda Azad, Harun'un sataşmalarına ve çıkardığı dedikodulara maruz kalan Havin için nişan kararı alır. Azad'ın bu kararını öğrenen Melek'in Zehra'yı da alıp buralardan gitmekten başka çaresi kalmaz. Ancak kızına kavuşmak için heyecanla bekleyen Melek, Zehra ile ilgili aldığı sürpriz bir haber üzerine büyük şok yaşar.

İNTERNETTEN KÜÇÜK GELİN İZLEME KAYNAKLARI

Küçük Gelin dizisini bu akşam saat 20.00’da televizyonda STV’den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile STV’nin canlı yayına erişebilirsiniz.

Küçük Gelin 69. bölümü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayınız

Küçük Gelin dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Küçük Gelin 69. bölümü yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız