Kurtlar Vadisi Pusu 246. bölüm: Son bölümde Polat ve Brandon yüzleşmesi!

Kurtlar Vadisi Pusu 246. bölüm büyük bir yüzleşmeye sahne oldu! Brandon ile Polat son bölümde karşı karşıya geldiler ve önemli meseleler konuştular.

Kurtlar Vadisi Pusu 246. bölüm: Son bölümde Polat ve Brandon yüzleşmesi!

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin bu haftaki bölümünde önemli bir yüzleşme vardı. Kurtlar Vadisi Pusu 246. bölümde Polat ile Brandon yine karşı karşıya geldiler. Bu yüzleşme de önemli konular masaya yatırıldı. Ancak bu arada Lion ekibi harekete geçti. Polat Alemdar’ı Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde neler bekliyordu işte detaylar ve internetten KVP izleme kaynakları…

KURTLAR VADİSİ PUSU 246. BÖLÜM ÖZETİ

Polat Alemdar, bir kez daha Brandon ile karşı karşıya gelir. Bu seferki karşılaşmaları o kadar kısa sürmeyecektir. Çünkü konuşacakları çok mesele vardır. Polat'ın Brandon hamlesine karşı cevap gecikmez, Lion timi çoktan alarma geçmiştir.
Cahit, Yüce Majeste ile görüşmeye bu kez çok yakın olsa da tehlike peşini bırakmaz. Mankurt hakkındaki gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlar. Üstelik ekibi de bu gerçeklerin farkına varmıştır. Fehmi büyük çabayla oluşturduğu konseyin iş başı yapması için sabırsızlanmaktadır. İstanbul sefirliği için görevlendirdiği Pusat ve Baltazar, birbirlerine üstün gelmek için her yolu denemeye başlar.

İNTERNETTEN KURTLAR VADİSİ PUSU İZLEME KAYNAKLARI

Kurtlar Vadisi Pusu 246. bölümün TV yayını kaçırdıysanız veya büyük yüzleşmenin gerçekleştiği bu heyecanlı bölümü bir kez daha seyretmek istiyorsanız aşağıdaki video ile dizinin tamamını kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

 

Loading...