Sözcü Plus Giriş

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm: Polat, avının peşinde! (258. bölüm)

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm silahlar susmadı! Polat Alemdar Tilki'nin peşinde! İşte Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm videosu...

Güncellenme: 10:14, 08/05/2015
Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm: Polat, avının peşinde! (258. bölüm)

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm aksiyonu ile KVP hayranların ı memnun etti. Pek çok çatışmanın yaşandığı 258. bölümde Polat Alemdar neredeyse elini tetikten çekmesi desek yeridir. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Tilki Andrei ile görüşürken Polat, Tilki’yi iyice köşeye sıkıştırdı. İşte haftanın bölümkünden detaylar ve kaçıranlar için full Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm videosu…

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMDE OLANLAR

Polat Alemdar, Settar ve Pusat'ın kaçırılmalarında rolü olan Ordinaryüs'ün peşine düştü. Ordinaryüs bu bölümde köşeye sıkıştı. Safiye'yi kaçıran Martin, ona aslında kim olduğunu ve neyin peşinde olduğunu anlattı. Ardından Tilki, Andrei'ya reddedemeyeceği bir teklif sundu.

Polat Alemdar, Tilki'nin mekanının yerini tespit etti. Büyük baskında Polat, Cahit ve Erhan bir sürprizle karşılaştılar.

Hoca ve Nail'in toplantısında tehlike çanları çaldı. Görüşme kanlı bir baskına sahne oldu ve  Fehmi'nin bu baskında önemli bir rol oynadı. Biritani ve Smith, Nedim meselesini konuşurken aralarında anlaşmazlık patlak verdi ki Biritani, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Tilki içinse çember iyice daraldı ve Polat Alemdar avını köşeye sıkıştırdı.