Sözcü Plus Giriş
GALERİ Makyajsız yakalanan ünlüler 13 Temmuz 2015 00:14
1 Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın sosyal medya hesabından paylaştığı makyajsız fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi.
2 Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Instagram hesabından paylaştığı İstanbul Boğazı manzaralı fotoğrafta, makyajsız görüntüsüyle dikkat çekti.
3 Yeşilçay, paylaşımında "İstanbul, İstanbul olalı böyle poz görmedi" ifadelerini kullandı.
4 Takipçilerinden bazıları Yeşilçay'ı tanımakta güçlük çekip bir daha makyajsız poz vermemesini söyledi , bazıları da makyajsız halinin çok güzel olduğunu dile getirdi.
5 Birçok ünlü makyajsız görüntülenmemek için köşe bucak kaçarken, Cansu Dere tek başına geldiği alışveriş merkezinde kameraları görünce gülümsedi.
6 Cansu Dere önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Ünlü oyuncu makyajsız haliyle de güzel olduğunu kanıtladı.
7 Birçok ünlü makyajsız görüntülenmemek için köşe bucak kaçarken, Cansu Dere tek başına geldiği alışveriş merkezinde kameraları görünce gülümsedi.
8 Alışveriş merkezinde sevgilisi Can Çelebi ile alışveriş yapan Ivana Sert, kameraları fark edince, "Lütfen çekmeyin, makyajsızım." dedi...
9 Ivana sert hafta sonu AVM'de alışverişteydi. Yüzünde makyaj olmayan ekran yüzünün 'çekmeyin' ricası karşılık bulmadı.
10 Ivana Sert sevgilisi Can Çelebi ve bir arkadaşıyla alışveriş merkezindeydi. Fotoğraflarının çekildiğini fark eden Sert ''Arkadaşlar lütfen çekmeyin makyajsızım'' diyerek görüntülenmek istemedi. Ivana Sert'in bu ricası karşılık bulmadı.
11 Son olarak Bizim Hikaye filminde oynayan Çiğdem Batur, önceki akşam Akmerkez'de görüntülendi.
12 Alışverişe çıkan Batur'un makyajsız hali dikkatlerden kaçmadı
13 Sabah'ta yer alan habere göre, kendisine spor ayakkabı satın alan, sonrasında gazeteciler ile ayaküstü sohbet eden Batur; makyajsız görüntülenmekten hiç rahatsız olmadığını söyledi.
14 Sosyal medyanın fenomen güzellerinden Cansu Taşkın, takipçilerinin isteklerine kayıtsız kalamadı.
15 İnce beli ve seksi pozlarıyla sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan Cansu Taşkın, hesabı üzerinden makyajsız bir fotoğrafını paylaştı.
16 Taşkın, kendisine yapılan eleştirilerin en çok makyaj üzerinden olduğunu ve ‘makyajsız halin güzel değildir’ şeklindeki eleştirilere yanıt vermek istediğini söyledi.
17 İşte Cansu Taşkın’ın o paylaşımı:
18 “Günaydın muhteşem bir hafta diliyorum herkes için. Buyrun bu makyajsız gerçek ben… Genelde yaptığınız yorumlar makyaj ile ben de güzel olurum, makyajsız atsın da görelim. İşte burada en doğal halimdeyim. Şimdi bu yorumu yapanlar takibi bırakabilirler. Bence insanları dış görünüşleri ile yargılamayın her şeyden önemlisi iç güzelliğidir unutmayın.”
19 'Bu Tarz Benim' yarışmasının olaylı yarışmacısı, Instagram hesabı üzerinden ilk kez makyajsız fotoğrafını paylaşınca kısa sürede yorum yağmuruna tutuldu.
20 Instagram hesabından paylaştığı doğal pozlarıyla takipçilerinin beğenisini kazanan güzel yarışmacı, makyajsız ve saçları dağınık bir halde çektiği fotoğrafını paylaştı
21 Bozar'ın paylaştığı fotoğrafın altına takipçilerinden bazıları, "Makyajsız da güzelsin" yazarken; bir çoğu "Bir daha böyle sokağa çıkma" sözleriyle eleştirilerde bulundu.
22 Burcu Esmersoy dün habercilere sıra dışı bir teklif sundu.
23 Bebek sahilinde makyajsız ve salaş bir giyim tarzıyla görülen Burcu Esmersoy...
24 Muhabirlerle karşılaşınca hemen önlem alarak "Mikrofonları çıkartmayın, bugün izinliyim" dedi.
25 Sonra gülerek “Yahu izin günüm bugün beni maruz görün diyorum" diyerek espri yaptı.
26 Esmersoy'un dudaklarında çıkan uçakları ise gözlerden kaçmadı.
27 "Ve Kazanan" yarışmasında jüri üyeliği yapan Türk rock müziğinin başarılı kadın vokallerinden Şebnem Ferah, makyajsız fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.
28 Verdiği konserlerde yaptığı makyajla ve giydiği kıyafetlerle çok beğenilen 42 yaşındaki Şebnem Ferah'ı bu haliyle hayranları bile zor tanıdı.
29 İşte Şebnem Ferah'ın makyajsız hali...
30 Çağla Şıkel'in makyajsız fotoğrafını paylaşmasının ardından, oyuncu Şebnem Bozoklu'da Insatgram hesabından benzer bir fotoğraf paylaştı.
31
32 Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle mesajlar yayınladı. Kadınlar Günü'nü kutlayan Çağla Şikel Instagram sayfasından makyajsız bir fotoğrafını paylaştı ve altına şu notu düştü:
33 Buyrun bu makyajsız hiçbir şeysiz gerçek ben. Çalışan, hayatın akışına uyumlu her şeyin fazlasıyla farkında bir kadın. Fotoğrafı görüp ''Oh be makyajsız çirkinmiş zaten'' deyip rahatlayanlar! Lütfen takibi bıraksın.
34 Ya da lütfen insanları güzellikleriyle yargılamayın. Güzellik fani değil mi Allah aşkına? Göreceli değil mi? Bir sivilcelik ömrü yok mu adeta? Zamanla elimizden kayıp giden bir şey için iddiaya gerek var mı tartışmaya? Bence yok. Biz kadınız güçlüyüz özgürüz daha ötesi yok, çirkinimiz de yok.
35 Tüm kadınlara nacizane bir tavsiye kendinizi çooook sevin değer verin ve hep gülümseyin. Unutmayın o güzellikle değil ama o gülümsemeyle ölüp gitme ihtimalimiz var. Kadınlar gününüz kutlu olsun.
36 Pop müziğinin başarılı ve güzel isimlerinden Sıla, geçtiğimiz günlerde bir arkadaşıyla birlikte geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı...
37 Başarılı şarkıcı, İstanbul Morini kafede yakın dostlarıyla bir araya geldi.
38 Makyajlı görmeye alışık olduğumuz Sıla'nın makyajsız hali objektiflere işte böyle yansıdı.
39
40 Ekranda bakımlı haliyle görmeye alışkın olduğumuz şarkıcı Songül Karlı'nın makyajsız fotoğrafı şaşırttı.
41 Trend Topic Medya'da yer alan habere göre, arkadaşlarıyla bir araya gelen Karlı gazeteciler tarafından makyajsız görüntülendi.
42
43