Sözcü Plus Giriş

Maral dizisi bu hafta TV8’de 3. bölümü ile kaldığı yeden devam edecek. “Maral: En Güzel Hikayem” 3. bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Başrollerinde Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı Maral dizisinin yeni bölümünde Sarp gizemli bir not alacak. Üzerinde “Ne sakladığını biliyorum.” yazan bu not kimden gelmiş olabilir? Ayrıca fragmana bakılırsa dizinin bu haftaki bölümünde Sarp’ın öfkesine şahit olacağız. Bunun dışında Deniz ipleri koparacak ve Halis’i terk edecek! İşte Maral: En Güzel Hikayem 3. bölüm fragmanı…

MARAL: EN GÜZEL HİKAYEM 2. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Halis Bey, soygunun zararını çıkarmak için, Maral'dan bir çalışanın işine son vermesini istedi. Her kim olursa olsun! Patronluğun acımasız tarafıyla karşı karşıya kalan Maral, ya bir dostunu soyguna kurban edecek ya da hayalinden vazgeçecekti.

Geçmişinden gelen sırrın öfkesiyle dolan Sarp ise, vicdanıyla boğuşmaktaydı. Bu meselede Maral’ı yalnız bırakmamaya karar verdi. Fakat kendini tutamadı ve Halis’le karşı karşıya geldi. Öte yandan, gözü Maral'ın yeni oturduğu koltuktan hiç ayrılmayan Deniz, Maral ve Sarp’ın planına çomak sokmak için elinden geleni ardına koymadı. Tam umutların tükendiği noktada, ortaya çıkan sürpriz bir ziyaretçi ise Maral'a yeni bir kapı açtı.