Medcezir 59. bölüm: Yaman’dan Mira’ya evlilik teklifi!

Bu hafta Medcezir dizisinde Mira ile Yaman için pek çok önemli gelişme olacak. Örneğin Medcezir 59. bölümde Yaman'ın Mira'ya evlilik teklif edecek.

Medcezir 59. bölüm: Yaman’dan Mira’ya evlilik teklifi!

Medcezir dizisinin bu haftaki bölümü- (59. bölüm) Yaman ile Mira için bir dönüm noktası olacak! Yaman, Mira’ya evlilik teklif edecek! Mutluluktan adeta havalara uçan çift tabii bu kararlarını açıkladıklarında Mira’nın ailesinin nasıl tepki vereceğinden endişe edecekler. Yine de Mira kimseden çekinmeden Yaman'la verdikleri evlilik kararını ilan edecek. Herkesi sevindiren haber bir tek Orkun'un hoşuna gitmeyecek. Tabii bu çok şaşılacak bir durum değil. Nitekim Orkun daha önce Mira'ya evlenme teklif edip reddedilmişti.

Yaman ve Mira cesaretlerini toplayıp bir an önce Faruk'la konuşmaya karar verecekler. Yaman bu zor konuşmayı yaparken, İnanç Pars, Mira'dan umudunu kesmediğini bir kez daha gösterir. Başından beri sakinliğini korumaya çalışan Yaman, bu durum karşısında sessiz kalmayacak.

Dizinin bu haftaki bölümünde Yaman ile Mira’nın mutluluklarına gölge düşürebilecek bir durum da ortaya çıkacak. İnanç Pars, Mira’yala o kadar ilgilenmektedir ki onu yeni filminde oynatmak için adım atacak. Yakışıklı oyuncunun her hamlesi, Yaman cephesinde daha büyük yankı uyandırırken bir tesadüf de Ankara'da Yaman'ın kapısını çalacak.

Bu arada Selim, Deniz'le yaşadığı tartışmanın gerilimini henüz üzerinden atamamışken Ankara'dan çok üzücü bir haber alacak. Yaman daha ona mutlu haberi veremeden hep birlikte Ankara'ya doğru yola çıkacaklar. Onların yokluğunda ise Selim'in gerginliğinin sebebini öğrenecek olan Sedef de üzülerek bir karar vermek durumunda kalacak.
Asım’ın boşanmaya kararlı olduğunu anlayacak olan Sude, Medcezir 59. bölümde büyük bir kumar oynayacak ve aldığı riskle her şeyini ortaya koyacak. Zor zamanında bir ümitle Kenan'ın kapısını çalacak ki karşılaşacağı sürpriz Sude'yi yine eski sert, acımasız günlerine döndürecek.

 

MEDCEZİR İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Medcezir dizisini bu akşam saat 20.30’da televizyonda Star TV’den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile Star TV’nin canlı yayına erişebilirsiniz.

Medcezir 59. bölümü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayınız

Medcezir dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Medcezir 59. bölümü  yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız

Loading...