Medcezir 60.bölümde Yaman ile Mert Sevgililer Gününde hazine avına çıkıyor!

Medcezir 60.bölüm fragmanı yayımlandı. Medcezir yeni bölümde Yaman ile Mert kızların hazırladıkları Sevgiler Günü hazine avını çözmeye çalışacaklar.

Medcezir 60.bölümde Yaman ile Mert Sevgililer Gününde hazine avına çıkıyor!

Sevgililer Günü cumartesi gününe denk geliyor. Ondan bir gün önce yani Cuma akşamı yayımlnacak Medcezir 60.bölümün de teması Sevgililer Günü olacak. Hatırlanacağı gibi Medcezir son bölümün final sahnesine Yaman ile Mert, kızlardan mektup almış ve mektuptan da Sevgililer Günü temalı bir hazine avı çıkmıştı. Bu hafta da oğlanlar kızların verdiği ipuçlarını çözmeye çalışacaklar ama bu sırada başlarına türlü işler gelecek. İşte Medcezir yeni bölümden detaylar, Medcezir 60.bölüm fragmanı…

Sevgililer günü yaklaşırken Yaman ve Mert kendilerini heyecanlı bir hazine avının içinde bulurlar. Her etabı ince ince düşünülmüş bu oyun, Mira ve Yaman'ın tatlı bir iddia içine girmesine neden olur.

Sedef'in ani bir kararla seyahate çıkması, evde büyük bir boşluk yaratır. Yaşanan son tartışmadan sonra Deniz'le olan ilişkisine bir son vermeye karar veren Selim, Deniz'i karşısında çaresiz bir şekilde gördüğünde bu kararı kolayca uygulayamayacağını anlar.
Yaman ve Mert, Miray ile Eylül’ün şifrelerinin izini sürerken, Sedef'ten ve Beren'den stratejik destek alırlar. günler geçtikçe küçük oyun büyük bir maceraya dönüşür.

Hale, Sude tarafından köşeye sıkıştırılmasının üzerine, Kenan'dan da darbe alınca, eski yaraları kanamaya başlar… Çok hırslanan Hale, İkisinden de intikam alabilmek için düşmanıyla ortak olur ve Orkun'un kapısını çalar… Mira'nın Yaman’la evleneceğinin düşüncesinden bile rahatsız olan Orkun’un eline yeni bir fırsat geçecektir.

Büyük gün geldiğinde Yaman ve Mert bütün şifreleri çözmüş olarak yanlarında sevgilileriyle birlikte büyük hazineye doğru mutlulukla yola çıkarlar… Bu sevgililer günü dördü için de unutulmaz olacaktır.

Loading...