Sözcü Plus Giriş

Medcezir 65. bölüm fragmanı: Mira’dan Yaman’ı şok edecek sözler!

Medcezir 65. bölüm fragmanı yayımlandı ve Mira öyle bir şey söylüyor ki Yaman ile bir gelecek istemediğini belli ediyor.

Güncellenme: 14:04, 17/03/2015
Medcezir 65. bölüm fragmanı: Mira’dan Yaman’ı şok edecek sözler!

Medcezir 65. bölüm Mira için oldukça dramatik bir bölüm olacak. Medcezir 65. bölüm fragmanı ve özeti yayımlandı. Mira bu öblümde Yaman’ı yıkacak bir cümle sarf edecek. Yaman’ın annesine “Ben de çocuklarımın sizin torununuz olmasını istemiyorum.” diyecek ki Yaman bu cümleyi duyacak. Tabii bu Yaman ile Mira’nın bir geleceği olmayacağı anlamına geliyor. Acaba buna nasıl tepki verecek. İşte Medcezir yeni bölüm fragmanı ve 65. bölümün özeti…

MEDCEZİR 65. BÖLÜM ÖZETİ

Kenan'ın tekerlekli sandalyesiyle yaptığı gövde gösterisi, amacına ulaşır ve Mira'yı büyük bir vicdan azabına mahkum eder. Mira, gecenin ağırlığı altında kendini kaybeder ve gözünü hastanede açar. Doktorunun ağzından dökülen birkaç kelime, Mira'nın geleceğini ve hayallerini belirlemede önemli bir rol oynayacaktır.

Kenan'ın intikam hırsından nasibini alan bir tek Mira olmamıştır. Hastanenin bir diğer odasından çıkan haber de, birçok insanın hayatını değiştirebilecek niteliktedir.

Kenan'a karşı hissettiği suçluluk duygusundan biraz olsun kurtulmak isteyen Mira, çareyi arabasını satmakta bulur. Mira'nın, vicdanında boğulmamak için çaresizce çırpındığını gören Yaman, ona bir nefes olabilmek için uğraşacaktır.

Selim ve Sedef'in konuşmalarına kulak misafiri olan Mert, hedefi şaşmış bir haberin kurbanı olur ve duydukları karşısında Yaman'ı da kurmaca bir cennet hayaline uçurur. Yaman bu hayalin çocuksu heyecanıyla yükselirken, öğreneceği gerçek onun yere çakılmasına neden olacaktır.

Mira, ortaya çıkan  yeni gerçekle darmadağın olur, artık Mira için bu acının sorumlusuyla hesaplaşma zamanı gelmiştir.

Yayınlanma Tarihi:14:03,