Sözcü Plus Giriş

Medcezir 75. bölümde Yaman ile Mira el ele mutluluğa yürüyor

Medcezir 75. bölümde bir yadan Mira ile Yaman'ın mutluluğu diğer yanda Orkun'un öfkesi... Finale 1 kala Medcezir yeni bölümde neler olacak?

Güncellenme: 11:30, 27/05/2015
Medcezir 75. bölümde Yaman ile Mira el ele mutluluğa yürüyor

Medcezir dizisnin finalden önceki bu son bölümde Yaman ile Mira yaşadıkları onca zorluktan, verdikleri mücadelelerden ve aştıkları engellerden sonra mutlululğa el ele yürüyorlar. Medcezir 75. bölümde mutlu çift evlilik hazırlıkkları yaparken kıskançlık ve öfkeden kuduran Orkun’un giderek daha büyük bir tehlike olmaya başlıyor. İşte Medcezir son bölümden detaylar ve fragmanlar…

MEDCEZİR 75. BÖLÜM ÖZETİ

Yaman'ın doğum günü partisinin üzerine atölyenin alevleri düşer. Yaman bu yangını Orkun'un çıkardığını düşünür, olay büyüyünce Faruk duruma müdahale eder. Altınkoy'un kapıları suratına bir bir kapanırken Orkun giderek daha yalnız ve daha tehlikeli bir hale gelecektir.

Yaman’ın doğum günü her şeye rağmen mutlu sürprizlerle sabahın ilk ışıklarına kadar sürer. Öte yandan Turunç Nadir'in kasasından çıkan şeyler bütün Altınkoy'u karıştıracak niteliktedir. Leyla eline geçen bu bombaları birer birer patlatmak için doğru zamanı bekler.

Düğün hazırlıkları Yaman ve Mira için bütün heyecanıyla başladığında Mert de Eylül'e kendini affettirebilmenin yollarını arar.

Yaman ve Mira, aşkları için yaşadıkları bütün zorlukları nihayet arkalarında bırakır ve herkesi kendilerine hayran bırakarak, mutluluklarına doğru el ele yürürler. Onlar mutlu sona yaklaştıkça, Orkun, içinde giderek büyüttüğü nefretini ve kıskançlığını saklayan bir maskeyle pusuda beklemektedir.

Medcezir 75. Bölüm Fragmanı

Medcezir 75. bölüm 2. fragman